Dėmesio! Rugsėjo 25–26 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone Dėmesio! Rugsėjo 25–26 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone

Dėmesio! Rugsėjo 25–26 d. keičiasi lankytojų priėmimo į baseinų ir pirčių kompleksą tvarka Birštone

Birštonas
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį (rugsėjo 25 d.) į baseinų ir pirčių kompleksą galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje.  Šeštadienį (26 d.) sanatorijoje negyvenantys, bet pageidaujantys apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse klientai, kviečiami atvykti nuo 14 val. iki 17 val. Nuo 17 val. į baseinų ir pirčių kompleksą galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje ir paslauga negyvenantiems sanatorijoje svečiams nebus parduodama.

Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!

Kitos naujienos

Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida ir jiems skirta dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Specialus pasiūlymas ILGAJAM SAVAITGALIUI – „Sveikas ruduo“
Ypatingi žemės gelmių lobiai, tyras kurortų oras, aukščiausios kokybės sveikatinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas ir užburianti aplinka – tikras „Eglės sanatorijos“ pasididžiavimas, tad kviečiame ilgąjį savaitgalį (nuo spalio 30 d. iki lapkričio 2 d.) pasimėgauti sveikatinančiu poilsiu čia – sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – ugdomojo vadovavimo specialistė Jūratė Jurginytė
Nuotolinio darbo patirtimi su galimybe ir dirbti, ir sveikatintis „Eglės sanatorijoje“ dalinasi įmonės „Prasmingi pokyčiai“ įkūrėja ir „JCI Sostinė“ viceprezidentė Jūratė Jurginytė. Kviečiame susipažinti iš arčiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau