Dėkojame vaikų ateities kūrėjams – pedagogams. Sanatorijoje jūsų laukia NUOLAIDA IR DOVANA! Dėkojame vaikų ateities kūrėjams – pedagogams. Sanatorijoje jūsų laukia NUOLAIDA IR DOVANA!

Dėkojame vaikų ateities kūrėjams – pedagogams. Sanatorijoje jūsų laukia NUOLAIDA IR DOVANA!

Birštonas Druskininkai
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! „Eglės sanatorija“ dėkoja už jūsų kantrybę ir atsidavimą. Spalio mėnesį dovanojame nuolaidą sveikatinimo programoms ir nemokamus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą (gyvenant sanatorijoje).

Nuo spalio 1 d. iki spalio 31 d. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone dovanoja pedagogams – mokytojams, darželių auklėtojams, dėstytojams7 % nuolaidą gydomosioms programoms ir visus metus nemokamus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse* kiekvieną vakarą (tik, jei gyvenate sanatorijoje).

 

Programos, kurioms galioja 7  % nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS (Savaitgalio gydomoji programa)
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19

 

STIPRINKITE SVEIKATĄ!

 

Svarbu! Nuo spalio 1 d. iki spalio 31 d. nuolaida taikoma ir apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse priklauso visiems asmenims, gyvenantiems kartu viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą patvirtinantį dokumentą.

*Apsistojus sanatorijoje Druskininkuose Economy arba Standard, nemokamai priklauso baseinų ir pirčių kompleksas, esantis gydykloje Standard | Economy. Apsistojus Comfort – baseinų ir pirčių kompleksas, esantis Comfort.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Visa informacija gali keistis atsižvelgiant į situaciją šalyje.

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Naujienos publikavimo data: 2021 09 17

Kitos naujienos

ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!
Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir mūsų darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros. Taip pat informuojame, kad dėl jūsų, kitų sanatorijos svečių ir mūsų darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu) arba greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje gyvenantys klientai
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) dėl didelio užimtumo ir norint užtikrinti sanatorijos svečių saugumą, „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose ir Birštone baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje tuo metu gyvenantys klientai. Dėkojame už jūsų supratingumą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!
Senjorai, pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir pasirūpinkite savo sveikata. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais senjorams taikoma nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau