Dar daugiau progų atostogauti drauge! Dar daugiau progų atostogauti drauge!

Dar daugiau progų atostogauti drauge!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ skatina kartu su šeima poilsiauti dar dažniau! 

Nuo šiol tėvams atvykstant su 0–4 metų vaikais – mažiesiems apgyvendinimas nieko nekainuoja, o atvykus su viena iš sanatorinio gydymo programų, 5–15 metų vaikams dovanojama gydytojo konsultacija ir skiriamos net 2 gydomosios procedūros kasdien: kineziterapija grupėje vaikams „Stipruolių mankšta“, skirta vaikų laikysenos gerinimui, pilvo ir nugaros raumenų stiprinimui bei aparatinė fizioterapijos arba relaksacijos procedūra!

Ne mažiau vertingas pasiūlymas laukia tų, kurie į Eglės sanatoriją atvyksta su savaitgalio poilsio programa, jų 5–15 metų vaikams dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.

Kartu su jumis siekiame kuo geresnio ir kokybiškesnio visos šeimos poilsio, tad nuo šiol procedūros skiriamos ne tik atvykstantiems tėvams, bet ir jų atžaloms!

Kitos naujienos

Rugpjūtį vasarok lauke!
Vasarą leisti lauke – daug smagiau, o kvėpuoti tyru kurorto oru – daug sveikiau!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau