Dabar Sanatorinio gydymo programos kaina Economy – vos nuo 72 Eur už parą! Dabar Sanatorinio gydymo programos kaina Economy – vos nuo 72 Eur už parą!

Dabar Sanatorinio gydymo programos kaina Economy – vos nuo 72 Eur už parą!

Birštonas Druskininkai
Nors meilę ir prieraišumą gamtai jaučia daugelis, tačiau šiuolaikinis žmogus yra praradęs ryšį su gamta. Mes vis daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, esame labiau kamuojami streso, nerimo, žalingų įpročių ir mažo fizinio aktyvumo bei sėdimo darbo lydimų lėtinių sveikatos sutrikimų. Sanatorinio gydymo tikslas – atkurti ryšį su gamta, sustiprinti sveikatą ir ją kuo ilgiau išsaugoti. Daugiau nei 50 metų patirtį sveikatinimo srityje sukaupusi „Eglės sanatorija“ džiaugiasi galėdama savo ilgametėmis žiniomis pasidalinti su Lietuvos ir užsienio svečiais.

Sanatorijoje Druskininkuose mūsų svečiai gali rinktis vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort. Birštone siūlomas tik vienas – aukščiausias – komforto lygis – Comfort.

Tačiau svarstydami, kurį komforto lygį Druskininkuose pasirinkti, atminkite, kad, nepaisant pasirinkto lygio, visiems klientams suteikiamos vienodos, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugos. Dabar Sanatorinio gydymo programos kaina pasirinkus Economy komforto lygį – vos nuo 72 Eur asmeniui už parą!

Economy komforto lygis yra skirtas svečiams, mėgstantiems pasivaikščiojimus gryname ore. Šį lygį pasirinkę sanatorijos svečiai gydyklą, kurioje vyksta procedūros, Standard maitinimo salę, baseinų ir pirčių kompleksą bei mineralinio vandens biuvetę pasieks keliaudami išpuoselėtais lauko takeliais.

 

KAS ĮEINA Į PROGRAMĄ?

 • Gydytojo konsultacija atvykus arba nuotolinė konsultacija (naujiena!)
 • 5 gydomosios procedūros kiekvieną dieną
 • 3 maitinimai kasdien (švediškas stalas) ir užkandžių barai: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
 • Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
 • Natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje
 • Hidrorelaksacija kasdien
 • Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
 • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, teniso kortai, biliardas ir kt.)
 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje

„Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

 

KAINA IR REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

KAINA IR REZERVACIJA BIRŠTONE

 

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau