Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse buvusiems darbuotojams! Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse buvusiems darbuotojams!

Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse buvusiems darbuotojams!

Birštonas Druskininkai
Kartą Eglietis – visada Eglietis. Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse visiems buvusiems sanatorijos darbuotojams, tereikia užpildyti anketą!

„Eglės sanatorijoje“ sakome, kad buvusių Egliečių nebūna. Švęsdama 50-ąjį jubiliejų „Eglės sanatorija“ dėkoja visiems kada nors dirbusiems sanatorijoje Egliečiams ir dovanoja kvietimą apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse Druskininkuose (Comfort) arba Birštone.

Jums tereikia užpildyti anketą, pateikiant esminę informaciją – vardą ir pavardę, kuriame mieste, padalinyje ir kelintais metais apytiksliai dirbote „Eglės sanatorijoje“. Per 10 d. d. elektroniniu paštu gausite dovanų kuponą apsilankymui baseinų ir pirčių komplekse.

Norėdami pildyti anketą, spauskite čia

Lauksime jūsų svečiuose!

 

Kvietimas galioja iki 2022 12 31.

Kitos naujienos

50 Eur dovana mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!
Pažadinti smalsumą, norą mokytis ir siekti aukštumų – štai tokia tikroji mokytojų supergalia! Padėdami žmonėms eiti tiesiausiu keliu žinių link, neužmirškite ir savęs – puoselėkite savo sveikatą. Kad tai padaryti būtų paprasčiau, kviečiame apsilankyti mūsų sveikatingumo namuose – dovanojame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms iki pat didžiųjų žiemos švenčių!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant
Vis labiau modernių sprendimų ieškanti „Eglės sanatorija“ savo klientams siūlo dar daugiau patogumų. Nuo šiol galite rinktis nuotolinę išankstinę gydytojo konsultaciją. Ją rinktis siūloma klientams, kurie į „Eglės sanatoriją“ atvyksta trumpesniam laikotarpiui – 2–5 paroms. Pasirinkę nuotolinę konsultaciją, jūs sutaupysite savo laiko, o atvykę iškart galėsite mėgautis sveikatingumo atostogomis!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA – gazuotas mineralinis vanduo biuvetėje Druskininkuose!
Gazuotas mineralinis vanduo yra neįtikėtinai populiarus visame pasaulyje. Jo galima rasite bene kiekvienoje maisto ar gėrimų parduotuvėje. Natūralaus vandens šaltinių Lietuvoje – gana daug, tačiau natūraliai išgaunamo gazuoto mineralinio vandens nėra. Ar noras turėti gazuotą mineralinį vandenį yra neįveikiamas iššūkis? Tik ne mums!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau