Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms! Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!

Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!

Birštonas Druskininkai
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!

Vasara bene visų mėgstamiausias metų laikas, kurio su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: geras oras, šiluma, nerūpestingi vakarai, ilgi pasivaikščiojimai ir užtarnautas poilsis – atostogos. Pastebima, kad Lietuvoje vis labiau auga tendencija ilsėtis drauge su visa šeima, todėl „Eglės sanatorija“ didelį dėmesį skiria ir sveikatos gerinimui, ir visos šeimos kokybiškam poilsiui. Čia gausu skirtingų gydomųjų programų ne tik suaugusiesiems, bet ir programų, skirtų vaikų sveikatinimui.

Visą birželio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone gyvenantiems vaikams (3–15 m.) KASDIEN dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse bei KASDIEN dovanojamos dvi gydomosios procedūros:

  1. Mankšta, skirta vaikams (3–4 m. vaikams skiriama kita procedūra)
  2. Viena iš šių gydomųjų procedūrų: poliarizuotos šviesos terapija „Bioptron“ aparatu, Haloterapija (druskų kambarys), Inhaliacija, Audiovizualinė relaksacija, Binauralinė relaksacija, Aromaterapija arba Deguonies kokteilis.*

* Procedūras vaikams individualiai skiria gydytojas

Be kita ko, čia įrengtas vaikų kambarys, kuriame laukia įvairioms amžių grupėms skirti smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai su Kinect technologija, skatinančia vaikus ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir aktyviai judėti. Vaikų kambarys veikia kasdien, tad tėveliai gali pasilepinti sanatorijoje teikiamomis procedūromis ir nesibaiminti dėl savo mažųjų – vaikų kambaryje juos nuolat prižiūrės profesionali vaikų kambario auklėtoja.

Kitos naujienos

Kai darbas artimas sielai
Ilgametes gydymo tradicijas puoselėjanti „Eglės sanatorija“, skaičiuojanti 47-tuosius savo gyvavimo metus, su džiaugsmu ir pasididžiavimu supažindina jus su ilgamete savo darbuotoja – Onute Malevičiene, kuri drauge su „Eglės sanatorija“ ir jos idėjomis keliauja net 45-erius metus! Norėdami apie „Eglės sanatoriją“ išgirsti iš bene geriausiai ją pažįstančio žmogaus – mačiusio beveik visą įmonės sėkmės istoriją – kalbiname Onutę.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Drauge su Martynu Levickiu atkeliauja kompozitorių vasaros akademija – laukia daug įspūdingų renginių
„Composers+Summer Academy“ – tai tarptautinė kompozitorių ir akordeonistų akademija. Muzikus iš viso pasaulio buriantis projektas antrąsyk reziduos Druskininkuose, „Eglės sanatorijoje“. Atokiau nuo miesto šurmulio esanti sanatorijos erdvė dalyviams leidžia maksimaliai atitrūkti nuo kasdienybės ir visiškai atsiduoti kūrybai.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Magnetinė terapija – nematoma, bet ypač veiksminga
Dažnai pastebime, kad žmogui sunku tikėti tuo, kas nejuntama ir nematoma plika akimi, todėl apie magnetinės terapijos naudą ir veiksmingumą privalu kalbėti daugiau, aiškinant ne tik jo veikimo principą, bet ir remtis konkrečiais pavyzdžiais, supažindinti su gydymo būdais, magnetinės terapijos aparatais ir, žinoma, gydomuoju poveikiu organizmui, kuris rašytiniuose Avicenos ir senovės Romos gydytojo K. Galeno raštuose užfiksuotas dar 930–1037 m.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau