Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms! Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!

Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!

Birštonas Druskininkai
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!

Vasara bene visų mėgstamiausias metų laikas, kurio su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: geras oras, šiluma, nerūpestingi vakarai, ilgi pasivaikščiojimai ir užtarnautas poilsis – atostogos. Pastebima, kad Lietuvoje vis labiau auga tendencija ilsėtis drauge su visa šeima, todėl „Eglės sanatorija“ didelį dėmesį skiria ir sveikatos gerinimui, ir visos šeimos kokybiškam poilsiui. Čia gausu skirtingų gydomųjų programų ne tik suaugusiesiems, bet ir programų, skirtų vaikų sveikatinimui.

Visą birželio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone gyvenantiems vaikams (3–15 m.) KASDIEN dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse bei KASDIEN dovanojamos dvi gydomosios procedūros:

  1. Mankšta, skirta vaikams (3–4 m. vaikams skiriama kita procedūra)
  2. Viena iš šių gydomųjų procedūrų: poliarizuotos šviesos terapija „Bioptron“ aparatu, Haloterapija (druskų kambarys), Inhaliacija, Audiovizualinė relaksacija, Binauralinė relaksacija, Aromaterapija arba Deguonies kokteilis.*

* Procedūras vaikams individualiai skiria gydytojas

Be kita ko, čia įrengtas vaikų kambarys, kuriame laukia įvairioms amžių grupėms skirti smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai su Kinect technologija, skatinančia vaikus ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir aktyviai judėti. Vaikų kambarys veikia kasdien, tad tėveliai gali pasilepinti sanatorijoje teikiamomis procedūromis ir nesibaiminti dėl savo mažųjų – vaikų kambaryje juos nuolat prižiūrės profesionali vaikų kambario auklėtoja.

Kitos naujienos

Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorijai“ – Europos geriausiųjų įvertinimas
Dvejuose sveikatinimo paslaugomis ir kokybišku poilsiu garsėjančiuose kurortuose, Birštone ir Druskininkuose esanti „Eglės sanatorija“ pasiekė vieno reikšmingiausių savo veiklos įvertinimų. Vidurvasarį „Eglės sanatorijai“ įteiktas „EuropeSpa med“ sertifikatas, tvirtinantis, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris
Liepos 12-tos rytą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Eglės sanatorija“, kuri iki 2020 metų pabaigos įgijo LTeam olimpinės komandos sveikatinimo partnerio statusą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau