Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms! Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!

Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!

Birštonas Druskininkai
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!

Vasara bene visų mėgstamiausias metų laikas, kurio su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: geras oras, šiluma, nerūpestingi vakarai, ilgi pasivaikščiojimai ir užtarnautas poilsis – atostogos. Pastebima, kad Lietuvoje vis labiau auga tendencija ilsėtis drauge su visa šeima, todėl „Eglės sanatorija“ didelį dėmesį skiria ir sveikatos gerinimui, ir visos šeimos kokybiškam poilsiui. Čia gausu skirtingų gydomųjų programų ne tik suaugusiesiems, bet ir programų, skirtų vaikų sveikatinimui.

Visą birželio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone gyvenantiems vaikams (3–15 m.) KASDIEN dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse bei KASDIEN dovanojamos dvi gydomosios procedūros:

  1. Mankšta, skirta vaikams (3–4 m. vaikams skiriama kita procedūra)
  2. Viena iš šių gydomųjų procedūrų: poliarizuotos šviesos terapija „Bioptron“ aparatu, Haloterapija (druskų kambarys), Inhaliacija, Audiovizualinė relaksacija, Binauralinė relaksacija, Aromaterapija arba Deguonies kokteilis.*

* Procedūras vaikams individualiai skiria gydytojas

Be kita ko, čia įrengtas vaikų kambarys, kuriame laukia įvairioms amžių grupėms skirti smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai su Kinect technologija, skatinančia vaikus ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir aktyviai judėti. Vaikų kambarys veikia kasdien, tad tėveliai gali pasilepinti sanatorijoje teikiamomis procedūromis ir nesibaiminti dėl savo mažųjų – vaikų kambaryje juos nuolat prižiūrės profesionali vaikų kambario auklėtoja.

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau