Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose

Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose

Birštonas Druskininkai
Vasara bene visų mėgstamiausias metų laikas, kurio su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: geras oras, šiluma, nerūpestingi vakarai, ilgi pasivaikščiojimai ir užtarnautas poilsis – atostogos. Norėdami, kad jos būtų nepamirštamos, reikia ne tik kruopščiai planuoti iš anksto, bet ir pasidomėti pramogomis, ypatingais pasiūlymais sveikatai gerinti, pavyzdžiui, jei atvykstate su visa šeima, ieškote, kur smagiai praleisti Jonines arba dairotės kitų, įdomesnių veiklų ar renginių.

Birželis – šeimos atostogų laikas

Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“, įsikūrusioje dviejuose Lietuvos kurortuose – Druskininkuose ir Birštone – startuoja šeimos atostogų metas. Visą birželio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems vaikams kasdien dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse bei dovanojamos dvi gydomosios procedūros.

Ne paslaptis, kad šiais laikais, kai viskas aplink sparčiai kinta, o mus kasdien pasiekia gausus informacijos srautas, ne tik suaugusieji, bet ir vaikai patiria daug streso, pavargsta nuo mokymosi, popamokinės veiklos. Tėveliams labai svarbu suvokti, kad kokybiškos vasaros atostogos vaikams neturi būti skirtos vien pramogauti, labai svarbu pasibaigus mokslo metams atkreipti dėmesį į tai, kad reikia atstatyti tinkamą vaikų sveikatos pusiausvyrą bei palaikyti gerą savijautą – „Eglės sanatorijoje“ tam siūlomos vaikų sanatorinio gydymo programos.

 

Aktyvus ir turiningas laisvalaikis

„Eglės sanatorijoje“ norima, kad praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.

Atsižvelgdami į vis labiau augančią tendenciją vasarą Lietuvoje ilsėtis drauge su visa šeima, tėvelių patogumui ir vaikučių džiaugsmui, „Eglės sanatorijoje“ įrengtas vaikų kambarys, kuriame laukia įvairioms amžių grupėms skirti smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai su Kinect technologija, skatinančia vaikus ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir aktyviai judėti.

DS 1066

Vaikų kambarys veikia kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio, tad tėveliai gali atsipalaiduoti, pasilepinti sanatorijoje teikiamomis procedūromis ar pasigrožėti atsiveriančiu kraštovaizdžiu, pasimėgauti kava, desertu „Eglės sanatorijoje“ Birštone tik vasarą veikiančioje „Saulės terasoje“ ant stogo, ir nesibaiminti dėl savo mažųjų – vaikų kambaryje juos nuolat prižiūrės profesionali vaikų kambario auklėtoja.

Norintiems laisvalaikį praleisti aktyviai siūlomos tiek vidaus, tiek lauko pramogos: skvošas, biliardas, krepšinis, tenisas, šiaurietiškas ėjimas, treniruoklių salės ir kt.; organizuojamos įvairios paskaitos, meno parodos, koncertai, spektakliai, kino vakarai. Kokybiškas poilsis su šeima, be kita ko, gerina ir tarpusavio santykius, atnaujina ir sustiprina ryšius, mat visus metus užsivertę darbais nė nepastebime, kaip greitai bėga laikas ir kaip kartais pritrūksta nuoširdaus pokalbio su artimiausias žmonėmis.

 

Joninių nakties pramogos

Joninių Proga Organizuojama Baseinų Naktis

Birželio mėnesį taip pat laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė. „Eglės sanatorijoje“ bus organizuojamas ne tik tradicinis paminėjimas – šią trumpiausią metų naktį „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir Druskininkuose baseinų ir pirčių komplekse skelbiama „Baseinų naktis“ – netradicinę naktį ir jaukią aplinką sukurs skambanti muzika ir blankios baseinų šviesos. Čia galėsite pasidžiaugti nauja patirtimi – naktį praleisti baseine, ramiai atsipalaiduoti, pasimėgauti mineralinio vandens baseinais, sūkurinėmis voniomis, povandeninėmis srovėmis ir įvairių temperatūrų pirtimis.

O Jonams ir Janinoms turime ypatingą žinią – jų vardadienio proga „Eglės sanatorija“ dovanoja nemokamą apsilankymą „Baseinų naktyje“ – Druskininkuose arba Birštone, baseinų ir pirčių komplekse.

 

Martyno Levickio akordeonistų stovykla

Neeilinių koncertų gausa birželio antroje pusėje numatoma „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Čia birželio 20 – liepos 1 dienomis vyks „Composers+Summer Academy“

Akimirka Iš „Composers+Summer Academy“ Projekto Su M Levickiu

rengiamas projektas, kurio metu koncertuos akordeonistai iš Lietuvos, Latvijos, Danijos ir Italijos, vyks filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ pristatymas bei peržiūra, pokalbis su žymiuoju Lietuvos akordeonistu Martynu Levickiu.

Koncertinių programų metu skambės tiek klasikinės muzikos šedevrai, aranžuoti akordeonui, tiek modernūs, virtuoziški šiuolaikinių kompozitorių specialiai akordeonui sukurti kūriniai, taip pat išgirsite kompozitorių kūrinius, kuriais bus apjungiama ir muzikinė, ir vaidybinė kompozicija. Vienas iš koncertų bus dedikuotas prancūzų muzikai ir populiariajam žanrui, puikiai atpažįstamam plačiosios visuomenės.

Birželio 29-tąją dieną programa bus uždaroma su pasaulinių premjerų koncertu – bus pristatomi „Composers+Summer Academy“ metu sukurti kūriniai solo akordeonui bei akordeonui su styginių instrumentų ansambliu. Iš viso „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose šiuo laikotarpiu numatyta surengti net septynis skirtingus koncertus!

Kitos naujienos

Kai darbas artimas sielai
Ilgametes gydymo tradicijas puoselėjanti „Eglės sanatorija“, skaičiuojanti 47-tuosius savo gyvavimo metus, su džiaugsmu ir pasididžiavimu supažindina jus su ilgamete savo darbuotoja – Onute Malevičiene, kuri drauge su „Eglės sanatorija“ ir jos idėjomis keliauja net 45-erius metus! Norėdami apie „Eglės sanatoriją“ išgirsti iš bene geriausiai ją pažįstančio žmogaus – mačiusio beveik visą įmonės sėkmės istoriją – kalbiname Onutę.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Drauge su Martynu Levickiu atkeliauja kompozitorių vasaros akademija – laukia daug įspūdingų renginių
„Composers+Summer Academy“ – tai tarptautinė kompozitorių ir akordeonistų akademija. Muzikus iš viso pasaulio buriantis projektas antrąsyk reziduos Druskininkuose, „Eglės sanatorijoje“. Atokiau nuo miesto šurmulio esanti sanatorijos erdvė dalyviams leidžia maksimaliai atitrūkti nuo kasdienybės ir visiškai atsiduoti kūrybai.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Magnetinė terapija – nematoma, bet ypač veiksminga
Dažnai pastebime, kad žmogui sunku tikėti tuo, kas nejuntama ir nematoma plika akimi, todėl apie magnetinės terapijos naudą ir veiksmingumą privalu kalbėti daugiau, aiškinant ne tik jo veikimo principą, bet ir remtis konkrečiais pavyzdžiais, supažindinti su gydymo būdais, magnetinės terapijos aparatais ir, žinoma, gydomuoju poveikiu organizmui, kuris rašytiniuose Avicenos ir senovės Romos gydytojo K. Galeno raštuose užfiksuotas dar 930–1037 m.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau