Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose

Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose

Birštonas Druskininkai
Vasara bene visų mėgstamiausias metų laikas, kurio su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: geras oras, šiluma, nerūpestingi vakarai, ilgi pasivaikščiojimai ir užtarnautas poilsis – atostogos. Norėdami, kad jos būtų nepamirštamos, reikia ne tik kruopščiai planuoti iš anksto, bet ir pasidomėti pramogomis, ypatingais pasiūlymais sveikatai gerinti, pavyzdžiui, jei atvykstate su visa šeima, ieškote, kur smagiai praleisti Jonines arba dairotės kitų, įdomesnių veiklų ar renginių.

Birželis – šeimos atostogų laikas

Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“, įsikūrusioje dviejuose Lietuvos kurortuose – Druskininkuose ir Birštone – startuoja šeimos atostogų metas. Visą birželio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ gyvenantiems vaikams kasdien dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse bei dovanojamos dvi gydomosios procedūros.

Ne paslaptis, kad šiais laikais, kai viskas aplink sparčiai kinta, o mus kasdien pasiekia gausus informacijos srautas, ne tik suaugusieji, bet ir vaikai patiria daug streso, pavargsta nuo mokymosi, popamokinės veiklos. Tėveliams labai svarbu suvokti, kad kokybiškos vasaros atostogos vaikams neturi būti skirtos vien pramogauti, labai svarbu pasibaigus mokslo metams atkreipti dėmesį į tai, kad reikia atstatyti tinkamą vaikų sveikatos pusiausvyrą bei palaikyti gerą savijautą – „Eglės sanatorijoje“ tam siūlomos vaikų sanatorinio gydymo programos.

 

Aktyvus ir turiningas laisvalaikis

„Eglės sanatorijoje“ norima, kad praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.

Atsižvelgdami į vis labiau augančią tendenciją vasarą Lietuvoje ilsėtis drauge su visa šeima, tėvelių patogumui ir vaikučių džiaugsmui, „Eglės sanatorijoje“ įrengtas vaikų kambarys, kuriame laukia įvairioms amžių grupėms skirti smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai su Kinect technologija, skatinančia vaikus ne tik linksmai praleisti laiką, bet ir aktyviai judėti.

DS 1066

Vaikų kambarys veikia kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio, tad tėveliai gali atsipalaiduoti, pasilepinti sanatorijoje teikiamomis procedūromis ar pasigrožėti atsiveriančiu kraštovaizdžiu, pasimėgauti kava, desertu „Eglės sanatorijoje“ Birštone tik vasarą veikiančioje „Saulės terasoje“ ant stogo, ir nesibaiminti dėl savo mažųjų – vaikų kambaryje juos nuolat prižiūrės profesionali vaikų kambario auklėtoja.

Norintiems laisvalaikį praleisti aktyviai siūlomos tiek vidaus, tiek lauko pramogos: skvošas, biliardas, krepšinis, tenisas, šiaurietiškas ėjimas, treniruoklių salės ir kt.; organizuojamos įvairios paskaitos, meno parodos, koncertai, spektakliai, kino vakarai. Kokybiškas poilsis su šeima, be kita ko, gerina ir tarpusavio santykius, atnaujina ir sustiprina ryšius, mat visus metus užsivertę darbais nė nepastebime, kaip greitai bėga laikas ir kaip kartais pritrūksta nuoširdaus pokalbio su artimiausias žmonėmis.

 

Joninių nakties pramogos

Joninių Proga Organizuojama Baseinų Naktis

Birželio mėnesį taip pat laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė. „Eglės sanatorijoje“ bus organizuojamas ne tik tradicinis paminėjimas – šią trumpiausią metų naktį „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir Druskininkuose baseinų ir pirčių komplekse skelbiama „Baseinų naktis“ – netradicinę naktį ir jaukią aplinką sukurs skambanti muzika ir blankios baseinų šviesos. Čia galėsite pasidžiaugti nauja patirtimi – naktį praleisti baseine, ramiai atsipalaiduoti, pasimėgauti mineralinio vandens baseinais, sūkurinėmis voniomis, povandeninėmis srovėmis ir įvairių temperatūrų pirtimis.

O Jonams ir Janinoms turime ypatingą žinią – jų vardadienio proga „Eglės sanatorija“ dovanoja nemokamą apsilankymą „Baseinų naktyje“ – Druskininkuose arba Birštone, baseinų ir pirčių komplekse.

 

Martyno Levickio akordeonistų stovykla

Neeilinių koncertų gausa birželio antroje pusėje numatoma „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Čia birželio 20 – liepos 1 dienomis vyks „Composers+Summer Academy“

Akimirka Iš „Composers+Summer Academy“ Projekto Su M Levickiu

rengiamas projektas, kurio metu koncertuos akordeonistai iš Lietuvos, Latvijos, Danijos ir Italijos, vyks filmo „Dėdė, Rokas ir Nida“ pristatymas bei peržiūra, pokalbis su žymiuoju Lietuvos akordeonistu Martynu Levickiu.

Koncertinių programų metu skambės tiek klasikinės muzikos šedevrai, aranžuoti akordeonui, tiek modernūs, virtuoziški šiuolaikinių kompozitorių specialiai akordeonui sukurti kūriniai, taip pat išgirsite kompozitorių kūrinius, kuriais bus apjungiama ir muzikinė, ir vaidybinė kompozicija. Vienas iš koncertų bus dedikuotas prancūzų muzikai ir populiariajam žanrui, puikiai atpažįstamam plačiosios visuomenės.

Birželio 29-tąją dieną programa bus uždaroma su pasaulinių premjerų koncertu – bus pristatomi „Composers+Summer Academy“ metu sukurti kūriniai solo akordeonui bei akordeonui su styginių instrumentų ansambliu. Iš viso „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose šiuo laikotarpiu numatyta surengti net septynis skirtingus koncertus!

Kitos naujienos

Pasilepinkite kaitra ir atsigaivinkite vandenyje – rugsėjo 28 d. vyks pirčių ir baseinų naktis!
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose šeštadienį (28 d.) jūsų laukia neeilinė naktis – baseinų ir pirčių komplekso malonumais sanatorijos gyventojai ir miesto svečiai galės mėgautis ir naktį!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Ištarkime seneliams AČIŪ ir dovanokime jiems gerą savijautą!
Kad seneliai būtų sveiki, energingi ir žvalūs, raginame jiems ištarti ačiū ir dovanoti sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau