Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams! Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!

Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!

Birštonas Druskininkai
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?

Mes esame pasirengę prisitaikyti prie dabartinės situacijos šalyje ir pasaulyje, ieškoti ir rasti geriausius sprendimus, kaip nudžiuginti savo klientus ir pasiūlyti jiems geriausiais sveikatinimosi atostogas šią vasarą. Visos paslaugos sanatorijoje bus suteikiamos atsižvelgus į tuo metu galiojančius Vyriausybės reikalavimus ir apribojimus. „Eglės sanatorija“ atnaujino sanatorinio gydymo programą, kurioje savo klientams, atvykusiems birželio mėnesį, siūlo išskirtines sąlygas ir dovanas. Taip pat – mažesnę nei įprastai programos kainą, o pirmiesiems 100 klientų išvykimo dieną dovanojamas 50 Eur vertės dovanų kuponas kitam apsilankymui!

Nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d. atvykusiems klientams su sanatorinio gydymo programa priklausys 5 gydomosios procedūros per parą, plius 1 papildoma procedūra dovanų kasdien. Sanatorijos gyventojams taip pat atveriamos baseinų ir pirčių erdvės – į programos kainą įskaičiuotas rytinis plaukiojimas baseine. Vakariniais baseinų ir pirčių malonumais visą birželio mėnesį galės nemokamai lepintis apsistoję liukso klasės kambariuose. O pasirinkusiems Comfort apgyvendinimo lygį – dovanojami nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse visą vasarą! Taip pat, laikantis visų saugumo reikalavimų, bus atliekamos procedūros vandenyje: kineziterapija vandenyje ir tikru sanatorijos perlu vadinama vertikali vonia.

„Eglės sanatorija“ laukia ir šeimų, atvykstančių su vaikais – jiems, apsistojus viename kambaryje kartu su tėvais, apgyvendinimas ir maitinimas papildomai nieko nekainuos. Šis išskirtinis pasiūlymas galioja tik birželio mėnesį, atvykusiems tėvams su vaikais iki 15 metų.

Sanatorija išskirtinį pasiūlymą pateikia ir lojaliems savo klientams – nuo birželio 1 d. iki pat liepos 30 d. dovanoja aukštesnio lojalumo statuso naudas, nei turima dabar. Sidabriniam klientui suteikiama galimybė naudotis Auksinio kliento naudomis, Auksiniam – Platininio, o Platininiam – Deimantinio kliento. Sanatorijos Deimantinio kliento taip pat laukia specialus pasiūlymas, skirtas tik šio statuso turėtojui. Be kita ko, visiems lojaliems klientams, apsistojusiems nuo 4 parų, dovanojama 1 papildoma diena sanatorijoje, vėlyvo išvykimo galimybė, pietūs išvykimo dieną.

Gamtos apsuptyje Druskininkuose ir Birštone jaukiai įsitaisiusi „Eglės sanatorija“ šią vasarą ragina pasirūpinti savo ir savo artimųjų sveikta, stiprinti imunitetą, aktyviai judėti ir kuo daugiau laiko praleisti gryname ore! Sveikata – vertingiausias mūsų turtas, rūpinkimės ja.

Norėdami peržiūrėti ar rezervuoti sanatorinio gydymo programą Druskininkuose, spauskite čia. Jeigu norite Birštone, spauskite čia.

📞Informacija ir rezervacija telefonu: +370 313 60220.

📨El. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt.

Lauksime atvykstant!

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
INFORMACIJA dėl užsakymų centro darbo laiko
Užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie jūsų rezervacijas „Eglės sanatorijoje”, iki atskiro pranešimo dirba: I–V 8:00–17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00) VI 9:00–15:00 Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau