Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams! Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!

Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!

Birštonas Druskininkai
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?

Mes esame pasirengę prisitaikyti prie dabartinės situacijos šalyje ir pasaulyje, ieškoti ir rasti geriausius sprendimus, kaip nudžiuginti savo klientus ir pasiūlyti jiems geriausiais sveikatinimosi atostogas šią vasarą. Visos paslaugos sanatorijoje bus suteikiamos atsižvelgus į tuo metu galiojančius Vyriausybės reikalavimus ir apribojimus. „Eglės sanatorija“ atnaujino sanatorinio gydymo programą, kurioje savo klientams, atvykusiems birželio mėnesį, siūlo išskirtines sąlygas ir dovanas. Taip pat – mažesnę nei įprastai programos kainą, o pirmiesiems 100 klientų išvykimo dieną dovanojamas 50 Eur vertės dovanų kuponas kitam apsilankymui!

Nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d. atvykusiems klientams su sanatorinio gydymo programa priklausys 5 gydomosios procedūros per parą, plius 1 papildoma procedūra dovanų kasdien. Sanatorijos gyventojams taip pat atveriamos baseinų ir pirčių erdvės – į programos kainą įskaičiuotas rytinis plaukiojimas baseine. Vakariniais baseinų ir pirčių malonumais visą birželio mėnesį galės nemokamai lepintis apsistoję liukso klasės kambariuose. O pasirinkusiems Comfort apgyvendinimo lygį – dovanojami nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse visą vasarą! Taip pat, laikantis visų saugumo reikalavimų, bus atliekamos procedūros vandenyje: kineziterapija vandenyje ir tikru sanatorijos perlu vadinama vertikali vonia.

„Eglės sanatorija“ laukia ir šeimų, atvykstančių su vaikais. NAUJIENA! Visą vasarą iki pat rugpjūčio 31 d. vaikams (0–15 m.), apsistojant viename kambaryje kartu su tėvais, apgyvendinimas ir maitinimas nieko nekainuoja! O specialioms vaikų gydomosioms programoms su procedūromis išskirtinai tik šią vasarą (nuo liepos 1 d.) taikoma 50 proc. nuolaida!

Sanatorija išskirtinį pasiūlymą pateikia ir lojaliems savo klientams – nuo birželio 1 d. iki pat liepos 30 d. dovanoja aukštesnio lojalumo statuso naudas, nei turima dabar. Sidabriniam klientui suteikiama galimybė naudotis Auksinio kliento naudomis, Auksiniam – Platininio, o Platininiam – Deimantinio kliento. Sanatorijos Deimantinio kliento taip pat laukia specialus pasiūlymas, skirtas tik šio statuso turėtojui. Be kita ko, visiems lojaliems klientams, apsistojusiems nuo 4 parų, dovanojama 1 papildoma diena sanatorijoje, vėlyvo išvykimo galimybė, pietūs išvykimo dieną.

Gamtos apsuptyje Druskininkuose ir Birštone jaukiai įsitaisiusi „Eglės sanatorija“ šią vasarą ragina pasirūpinti savo ir savo artimųjų sveikta, stiprinti imunitetą, aktyviai judėti ir kuo daugiau laiko praleisti gryname ore! Sveikata – vertingiausias mūsų turtas, rūpinkimės ja.

Norėdami peržiūrėti ar rezervuoti sanatorinio gydymo programą Druskininkuose, spauskite čia. Jeigu norite Birštone, spauskite čia.

📞Informacija ir rezervacija telefonu: +370 313 60220.

📨El. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt.

Lauksime atvykstant!

Kitos naujienos

DUK: norint atvykti sanatoriniam gydymui-reabilitacijai persirgus COVID-19 virusu
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose paruošė specialią sveikatos būklės atstatymo programą, skirtą COVID-19 virusu persirgusiems žmonėms. Programos tikslas – padėti organizmui kuo greičiau atstatyti pažeistas funkcijas. 
Druskininkai
Skaityti daugiau
Sanatorinio gydymo-reabilitacijos programa, skirta persirgusiems COVID-19
Ši „Eglės sanatorijos“ programa šiuo metu vykdoma tik Druskininkuose, ji skirta asmenims nuo 16 metų, persirgusiems COVID-19 ir jaučiantiems neigiamus viruso padarinius organizmui. Individualiai sudaryta programa padės greičiau sugrįžti į normalią būklę ir atstatyti pažeistas organizmo funkcijas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau