SPA SPA

SPA

SPA procedūros Birštone atliekamos profesionalių grožio specialisčių moderniame SPA centre, naudojant itin kokybišką kosmetiką. Jūrinės kosmetikos atradimas PHYTOMER kosmetika – tai naujas būdas pasirūpinti oda, panaudojant gausybę jūros pasaulio elementų. Procedūroms taip pat naudojami BABOR kosmetika ir koncentratai – tikri grožio eleksyrai. Su VIE kosmetika atliekamos profesionalios procedūros, įkvėptos medicinos pasaulio pripažintų ir patvirtinų dermatologinių odos jauninimo metodų.

Telefonai rezervacijoms: +370 313 60220 arba +370 633 05 332

SPA procedūros

SPA procedūrų meniu galite peržiūrėti čia.

Naujiena! „Gaivos dvelksmas“ – raukšles mažinanti veido procedura pavargusiai odai

CLEANFORMANCE – tai itin efektyvi, veganiška veido priežiuros produktu linija, kurios sudėtį sudaro net 98 % natūralių ingredientų. Procedūra intensyviai drėkina, atstato lipidų balansą ir suteikia odai švytėjimo, gaivumo, glotnumo bei putlumo.

Proceduros eiga: veido odos paruošimas, šveitimas, rankų masažas, drėkinančio serumo įmasažavimas, veido masažas su veido kauke, veido kremo įmasažavimas, relaksacija, mėgaujantis žolelių arbata.

Trukmė: 60 min.

Kaina: 55 EUR

SPA etiketas

SPA etiketas – tai tam tikros taisyklės arba normos, apie kurias verta žinoti ir kurių rekomenduojama laikytis prieš einant į SPA centrą.

Punktualumas. Į SPA centrą atvykite 10–15 min. prieš procedūrą, kad galėtumėte neskubėdami persirengti, tinkamai nusiteikti procedūrai. Vėlavimas gali sutrumpinti jūsų procedūros laiką ir taip sumažinti jos efektyvumą. Procedūra gali būti neatliekama, jei be perspėjimo vėluojama 15 min. ir daugiau. Prie procedūrų nurodytas laikas apima ir pasiruošimo procedūrai laiką, todėl labai prašome nevėluoti ir gerbti jums skirtą laiką. Punktualumas ir atsakingumas – vienos svarbiausių vertybių, kurios turi įtakos jūsų atsipalaidavimo kokybei ir geroms emocijoms.

Vizito atšaukimas. Jei esate priversti atšaukti procedūros rezervaciją, tai pasistenkite padaryti kuo anksčiau. Jei tai viena procedūra, pasistenkite pranešti bent prieš parą, o jei dvi ir daugiau – prieš dvi paras. Taip parodysite pagarbą specialistui, administratoriui ir kitiems SPA centro svečiams.

SPA aprangos kodas. Sanatorijos gyventojams į SPA centrą rekomenduojama ateiti apsirengus chalatu. Sanatorijoje negyvenantys klientai prieš procedūrą palydimi į persirengimo kambarį persirengti, yra aprūpinami chalatais, šlepetėmis, o procedūros metu, jeigu pageidaujama, vienkartinėmis kelnaitėmis ir rankšluosčiais, kad jūsų apsilankymas būtų patogus ir malonus.

Aksesuarai. SPA centre papuošalai nėra reikalingi, todėl rekomenduojama juos palikti kambaryje, persirengimo spintelėje arba galite perduoti pasaugoti administratorei. Vertingų daiktų nedėkite į chalatų kišenes – galite pamiršti.

Asmeninė higiena. Procedūros dieną venkite skutimosi ar depiliacijos, ypač, jei planuojate atlikti kūno šveitimą, nes naudojamos priemonės gali suerzinti odą. Moterims į procedūras rekomenduojama ateiti be makiažo, o vyrams rekomenduojama nusiskusti likus bent dviem valandoms iki veido procedūros.

Organizmo paruošimas procedūrai. Nerekomenduojama procedūros pradėti nevalgius arba iškart po valgio, venkite sunkaus maisto bent valandą iki procedūros pradžios. Jeigu užsisakėte masažą ar kitą procedūrą kūnui, ketinate eiti į pirtis, rekomenduojama gerti kuo daugiau skysčių, nes pakankamas skysčių kiekis organizme užtikrins maksimalią organizmo detoksikaciją. Alkoholis ir procedūros – nesuderinami dalykai, nevartokite jo prieš procedūras ir iškart po jų.

Specialisto perspėjimas. Procedūros pradžioje informuokite SPA darbuotojus apie savo sveikatą (alergijas, neseniai atliktas operacijas, vartojamus vaistus ir kt.), kuri gali turėti įtakos procedūros atlikimui. Ne visos procedūros tinka absoliučiai visiems.

  • Būtinai praneškite, jei laukiatės, specialistai parinks procedūrą, tinkančią būsimoms mamytėms.
  • Prieš veido procedūras informuokite apie nešiojamus kontaktinius lęšius, protezus, breketus, implantus, atliktas ilgalaikio poveikio injekcines procedūras.
  • Esant tam tikroms odos ir nagų ligoms, SPA personalas gali atsisakyti atlikti procedūras.

Pagarba kitiems lankytojams. Išnaudokite laiką skirtą poilsiui ir atsipalaidavimui SPA centre, prašome nesinešti elektroninių prietaisų (mobiliųjų telefonų, planšetinių, nešiojamų kompiuterių ir kt.) į SPA centro patalpas arba, išjungus skambėjimo garsą, siūlome savo asmeninius prietaisus palikti persirengimo kambario spintelėje. Nepamirškite, kad kiti lankytojai čia atėjo pailsėti, atsipalaiduoti, atsikratyti susikaupusio streso. Gerbkite savo ir SPA svečių poilsį.