Naujienos

„Eglės sanatorija“ kviečia tradiciškai sutikti Jonines drauge, o naktį pasinerti į „Baseinų nakties“ gaivą
Birželio 23-iąją laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė. Sužinokite, ką įdomaus šią trumpiausią metų naktį jums paruošė „Eglės sanatorija“ Birštone!
Birštonas
Skaityti daugiau
Ilgojo Joninių savaitgalio baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas
Informuojame, kad ilgojo savaitgalio metu birželio 21–24 dienomis keičiasi baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas
Birštonas
Skaityti daugiau
Magnetinė terapija – nematoma, bet ypač veiksminga
Dažnai pastebime, kad žmogui sunku tikėti tuo, kas nejuntama ir nematoma plika akimi, todėl apie magnetinės terapijos naudą ir veiksmingumą privalu kalbėti daugiau, aiškinant ne tik jo veikimo principą, bet ir remtis konkrečiais pavyzdžiais, supažindinti su gydymo būdais, magnetinės terapijos aparatais ir, žinoma, gydomuoju poveikiu organizmui, kuris rašytiniuose Avicenos ir senovės Romos gydytojo K. Galeno raštuose užfiksuotas dar 930–1037 m.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – puikus metas atostogoms ir pramogoms Lietuvos kurortuose
Vasara bene visų mėgstamiausias metų laikas, kurio su nekantrumu laukia ne tik vaikai, bet ir suaugusieji: geras oras, šiluma, nerūpestingi vakarai, ilgi pasivaikščiojimai ir užtarnautas poilsis – atostogos. Norėdami, kad jos būtų nepamirštamos, reikia ne tik kruopščiai planuoti iš anksto, bet ir pasidomėti pramogomis, ypatingais pasiūlymais sveikatai gerinti, pavyzdžiui, jei atvykstate su visa šeima, ieškote, kur smagiai praleisti Jonines arba dairotės kitų, įdomesnių veiklų ar renginių.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Saulės terasa“ pasiruošusi kasdien džiuginti savo lankytojus
„Saulės terasa“ tai ypač jauki, nuostabaus kraštovaizdžio, gardžios kavos ir iš kojų verčiančių desertų kavinukė „Eglės sanatorijoje“ Birštone
Birštonas
Skaityti daugiau