Naujienos

„Saulės terasa“ pasiruošusi kasdien džiuginti savo lankytojus
„Saulės terasa“ tai ypač jauki, nuostabaus kraštovaizdžio, gardžios kavos ir iš kojų verčiančių desertų kavinukė „Eglės sanatorijoje“ Birštone
Birštonas
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ pristato jungtinę dviejų kūrėjų parodą
Pavasariškai šilumai ir saulei vis dažniau užkariaujant Lietuvos padangę, „Eglės sanatorija“ Birštone pristato jungtinę dviejų, itin žymių dailininkų – Simono Gutausko ir Linos Beržanskytės Trembo – tapybos darbų parodą.
Birštonas
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Birštonas
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ Birštone svečius pasitinka su nauja gydomąja procedūra – fangoparafino aplikacija
Fangoparafino aplikacija – tai unikalus ir ypatingas gydymo šiluma metodas, kuris turi itin platų gydomąjį poveikį, pasižymi geru laidumu šilumai ir gebėjimu ją ilgai išlaikyti.
Birštonas
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ užėmė pirmąją vietą #walk15 iššūkyje
Kad vaikščioti sveika, naudinga ir smagu – pasakys jums kiekvienas eglietis, dirbantis „Eglės sanatorijoje“. Kodėl?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kineziterapeutės patarimas: kaip išvengti nugaros skausmo?
Ne paslaptis, kad nugaros skausmas – tai vienas dažniausių šiuolaikinių žmonių patiriamų negalavimų, su kuriuo nors kartą gyvenime susiduria 8 iš 10 žmonių. Manoma, kad per vienerius metus apie 15–20 proc. suaugusiųjų patiria skausmą nugaros srityje. Dažniausiai pasitaikančios skausmo priežastys – nuolatinis sėdimas arba sunkus fizinis darbas, netaisyklinga laikysena, raumenų disbalansas, nuolat patiriamas stresas, nervinė įtampa, netaisyklingas kvėpavimas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau