Verslui

Derinti poilsį ir darbą – ne tik šiuolaikiška, bet ir pravartu. Tai gerina darbuotojų įsitraukimą, didina produktyvumą ir pasitenkinimą darbu. Individualiai pritaikysime veiklas pagal jūsų poreikį, renginio temą ar įmonės veiklos specifiką. Pavyzdžiui, individualiai paruošime paskaitą sveikatingumo tema, suorganizuosime mankštą, pakviesime apsilankyti baseinų ir pirčių komplekse ar panašiai.

Ieškote, kur švęsti kalėdinį įmonės vakarėlį? Iškeiskite miesto šurmulį į kurorto ramybę ir žiemos šventes švęskite kurorte! Mes jums siūlome.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Iki sausio 31 d. perkant 10 dovanų kuponų – 1 tokios pačios vertės kuponą padovanosime!

Susisiekite: egle.domarkiene@sanatorija.lt arba +370 618 75717

 

DOVANOKITE SVEIKATĄ! 

Dovanokite sveikatą savo darbuotojams, partneriams, artimiesiems arba SAU. Galite rinktis dovanų kuponą norimai sumai ar gydomajai programai.

SVEIKATINGUMO PROGRAMOS

  • Sanatorinio gydymo programos
  • Gydomoji programa PLIUS – patogu atvykti savaitgaliui
  • Vienos dienos programos be nakvynės

Pasirinkus bet kurią „Eglės sanatorijos“ programą pamatysite ir pajausite, kad čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai. Mes sukomplektuosime programą specialiai jūsų įmonės darbuotojams.

NUOLAIDOS pritaikysime specialias nuolaidas gydomosioms programoms jūsų įmonės darbuotojams.

SVEIKATOS DRAUDIMAS

Sanatorijoje galima atsiskaityti draudimo kortele. Aktualu? Mes bendradarbiaujame su šiomis draudimo bendrovėmis: „Gjensidige“, „BTA Baltic Insurance Company“, „Seesam Vienna insurance group“, „Compensa Vienna insurance group“.

SVEIKATINGUMO BEI STANDARTINĖS KONFERENCIJOS / MOKYMAI

  • Patogiam darbui pritaikytos erdvės / konferencijų salės.
  • Individualios arba grupinės procedūros.
  • Maitinimas – pusryčiai, pietūs, vakarienės, kavos pertraukėlės, GALA vakarienės / šventiniai pietūs.
  • Komfortiškas apgyvendinimas.
19

 DIDELIŲ RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS IR APGYVENDINIMAS – itin patogi lokacija Birštone

  • Salės su visa reikiama įranga, talpinančios apie 300 asmenų.
  • Maitinimas – pusryčiai, pietūs, vakarienės, kavos pertraukėlės, GALA vakarienės / šventiniai pietūs.
  • Komfortiškas apgyvendinimas – galime apgyvendinti virš 200 asmenų vienu metu.
18

Sanatorijoje teikiamos konferencijų ir renginių organizavimo paslaugos grupėms nuo 10 iki 200 žmonių.

Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda ne tik dirbti produktyviau, bet ir pailsėti, pasisemti fizinių bei vidinių jėgų.

Sanatorijoje teikiamos salės ir įrangos nuomos, maitinimo, apgyvendinimo, gydymo ir poilsio paslaugos, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Konferencijų salės aprūpintos modernia konferencine įranga. Salėse įrengti plačiaekraniai televizoriai / projektoriai, rašymo lentos, mikrofonai, garso įranga. Tiekiamas geriamas vanduo. Visoje sanatorijoje veikia nemokamas bevielis internetas.

Žmonių skaičius
Konferencijų salės Teatro forma U forma Klasės forma Banketinė forma Furšetinė forma Plotas, m²
Dubysa 10 10 10 21
Nevėžis 50 36 24 25 72
Merkys 300 60 150 80 200 265
Neris 200 180
Nemunas 20 18 12 47

MAITINIMAS

Konferencijoms dalyviams organizuojamos kavos pertraukėlės, kurių metu galima vaišintis šaltais užkandžiais ir desertais.

Pusryčiams, pietums ir vakarienei renginio dalyvius kviečiame į bendrą valgymo salę, kurioje teikiamas platus ir subalansuotas švediško stalo meniu, kur rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų.

Uždaroje salėje taip pat rengiami šventiniai vakarai, furšetai ir degustacijos.

DS 2474
DS 2354

APGYVENDINIMAS

Apgyvendinimas „Eglės sanatorijoje“ Birštone orientuotas į maksimalų gyventojų patogumą. Modernūs, šiuolaikiški kambariai įrengti pagal lankytojų pageidavimus, todėl galite užsisakyti vienviečius, dviviečius, dviviečius jungiamuosius kambarius, liukso klasės apartamentus ir kambarius, pritaikytus neįgaliesiems ar alergiškiems žmonėms (su antialergine grindų danga). Iš viso vienu metu sanatorijoje gali apsistoti 730 svečių.

BASEINAS IR PIRTIS 

Birštone kviečia maloniai praleisti laiką šiuolaikiškai įrengtoje poilsio erdvėje. Čia jūsų laukia vienas didžiausių regione baseinų ir pirčių kompleksas. Jame galėsite mėgautis trimis skirtingais gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis masažinėmis srovėmis, sūkurinėmis ir vertikaliomis voniomis.

Pirčių zonoje galėsite išbandyti 8 skirtingas pirtis – įvairių temperatūrų garines pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtį, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas, himalajų druskos pirtį, bei ledo kambarį. Mažųjų svečių laukia vaikų baseinas.

DS 1760
DS 2014

LAISVALAIKIS

Laisvalaikis „Eglės sanatorijoje“ Birštone – tai prie jūsų poreikių prisitaikantys sprendimai, leidžiantys pailsėti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti ir mėgautis maloniu laisvalaikiu. Sanatorijoje organizuojami įvairūs renginiai, kviečiantys lankytojus diskutuoti, mokytis ir smagiai praleisti laiką. Čia veikia ir lankytojų pamėgtos laisvalaikio zonos, kuriose galima žaisti stalo žaidimus ir stalo tenisą, užsiregistruoti į ekskursijas. Mažuosius sanatorijos lankytojus kviečiame į vaikų žaidimų kambarius, kur vaikučius prižiūri auklėtojos. Laisvalaikio organizavimas „Eglės sanatorijoje“ siūlo plačias pasirinkimo galimybes jūsų ramiam ir maloniam poilsiui Birštone.

GYDOMOSIOS PROCEDŪROS

Ilgametes gydymo tradicijas puoselėjanti „Eglės sanatorija“ Druskininkuose savo svečiams siūlo daugybę įvairių gydymo ir sveikatinimo procedūrų – nuo tradicinių purvo ir mineralinio vandens procedūrų, iki inovatyvių fizioterapijos bei kineziterapijos procedūrų bei skirtingų užsiėmimų.

GINTARO SPA PROCEDŪROS

Gintaro SPA Birštone – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaru inkrustuota infraraudonųjų spindulių pirtis, ypatingas masažo argano aliejumi praturtintu gintaro rūgštimi bei gintaro dulkėmis ritualas, atliekamas ant Baltijos jūros gintaru inkrustuoto masažo stalo, gintaro vanduo – tai išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir stiprina imuninę organizmo sistemą.

SPA PROCEDŪROS

SPA procedūros Birštone atliekamos profesionalių grožio specialisčių moderniame SPA centre, naudojant itin kokybišką kosmetiką. Jūrinės kosmetikos atradimas PHYTOMER kosmetika – tai naujas būdas pasirūpinti oda, panaudojant gausybę jūros pasaulio elementų. Procedūroms taip pat naudojami BABOR kosmetika ir koncentratai – tikri grožio eleksyrai. Su VIE kosmetika atliekamos profesionalios procedūros, įkvėptos medicinos pasaulio pripažintų ir patvirtinų dermatologinių odos jauninimo metodų.

Sauso masažo lova
DS 2245
IMG 5213

Subalansuotas švediško stalo meniu, kambariai ir apgyvendinimas „Eglės sanatorijoje“ Birštone – tai aukščiausio lygio aptarnavimas ir platus paslaugų paketas. Atsipalaiduokite, atgaukite jėgas ir ramiai pailsėkite.

Daugiau informacijos egle.domarkiene@sanatorija.lt arba +370 618 75717