Konferencijų centras

Sanatorijoje teikiamos konferencijų ir renginių organizavimo paslaugos grupėms nuo 10 iki 200 žmonių.

Švelnus kurorto klimatas, tyras pušynų oras ir rami aplinka padeda ne tik dirbti produktyviau, bet ir pailsėti, pasisemti fizinių bei vidinių jėgų.

Sanatorijoje teikiamos salės ir įrangos nuomos, maitinimo, apgyvendinimo, gydymo ir poilsio paslaugos, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Žmonių skaičius
Konferencijų salės Teatro forma U forma Klasės forma Banketinė forma Furšetinė forma Plotas, m²
Dubysa 10 10 10 21
Nevėžis 50 36 24 25 72
Merkys 300 60 150 80 200 265
Neris 200 180
Nemunas 20 18 12 47

Konferencijų salės aprūpintos modernia konferencine įranga. Salėse įrengti plačiaekraniai televizoriai / projektoriai, rašymo lentos, mikrofonai, garso įranga. Tiekiamas geriamas vanduo. Visoje sanatorijoje veikia nemokamas bevielis internetas.

Maitinimas

Konferencijoms dalyviams organizuojamos kavos pertraukėlės, kurių metu galima vaišintis šaltais užkandžiais ir desertais.

Pusryčiams, pietums ir vakarienei renginio dalyvius kviečiame į bendrą valgymo salę, kurioje teikiamas platus ir subalansuotas švediško stalo meniu, kur rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų.

Uždaroje salėje taip pat rengiami šventiniai vakarai, furšetai ir degustacijos.

Apgyvendinimas

Konferencijos dalyvius apgyvendiname moderniuose vienviečiuose, dviviečiuose kambariuose ir liukso klasės apartamentuose. Iš viso sanatorijoje yra 450 vietų.

0001 WEB Eglessanatorija

Papildomos paslaugos

Jūsų aktyviam laisvalaikiui įrengta treniruoklių salė, biliardas, stalo tenisas, šiaurietiško vaikščiojimo lazdų nuoma, šachmatai, saulės terasa, mini biblioteka, vyksta pramoginiai renginiai kino ir koncertų salėje, šokių vakarai ir pamokos, ekskursijos su gidu po kurortą ir lankytinas Lietuvos vietas bei SPA procedūros, Gintaro SPA pirčių kompleksas ir procedūros grožiui, atsipalaidavimui.

Kaskada

Daugiau informacijos renginiai@sanatorija.lt arba telefonu +370 618 75717