TLK

Kokia atvykimo į sanatoriją tvarka turint Teritorinių ligonių kasų (TLK) apmokamą kelialapį?

Atvykus su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu privaloma turėti neigiamą COVID-19 testą. Testo atlikti nereikia, jei pacientas atitinka vieną iš šių kriterijų:

  1. Pacientas arba jį slaugyti ar prižiūrėti liekantys kiti asmenys yra paskiepyti Europos Sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina („COVID-19 Vaccine Janssen“, „Comirnaty“ (Pfizer), „Spikevax“ (Moderna) ar „Vaxzevria“). Turi būti praėję ne mažiau kaip 14 dienų po asmens paskiepijimo nuo COVID-19 ligos:
  • antra vakcinos doze, kai pilną skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
  • viena vakcinos doze, kai pilną skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
  • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu ar SARS-CoV-2 antigeno testo rezultatu.
  1. Pacientas arba jį slaugyti ar prižiūrėti liekantys kiti asmenys yra pasveikę nuo COVID-19 ligos, patvirtintos teigiamu SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) ar SARS-CoV-2 antigeno testo rezultatu, neturi COVID-19 ligai būdingų simptomų bei neatitinka epidemiologinių COVID-19 ligos kriterijų ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų (bet ne anksčiau, nei asmeniui baigėsi paskirtos izoliacijos terminas).

Kitu atveju privaloma turėti neigiamą COVID-19 testą. Jei atvykstate su Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelialapiu be tyrimo arba jei tyrimas nebegalioja (praėjo daugiau nei 72 val. nuo tyrimo paėmimo), COVID-19 testą galima atlikti ir sanatorijoje, tačiau, kol lauksite atsakymo, turėsite izoliuotis savo kambaryje, todėl rekomenduojame atvykti iš anksto atlikus COVID-19 tyrimą. Kambaryje izoliuojami asmenys iki neigiamo PGR rezultato: nepasiskiepiję ir nepersirgę arba kai nuo persirgimo (teigiamo PGR gavimo) praėjo daugiau nei 180 d.

Ka Reikia Zinoti Apie Valstybiniu Ligoniu Kasu Ampokama Reabilitacija 08 04 1

Vertiname pacientų nuomonę ir atsiliepimus apie sanatorijoje teikiamas paslaugas, norime pasidžiaugti, kad:

90 %  pas mus besigydžiusių TLK pacientų norėtų grįžti pas mus.

90 % pas mus besigydžiusių TLK pacientų rekomenduotų „Eglės sanatoriją“ kitiems.

Konsultacija

Jeigu gydytojas informavo jus apie tai, kad jums planuojama skirti Teritorinių ligonių kasų (TLK) kompensuojamą kelialapį, iš anksto rezervuokite vietą mūsų sanatorijoje telefonu +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.ltbirstonas@sanatorija.lt.

Pacientai, atvykę be išankstinės rezervacijos, į sanatoriją nepriimami.

Gavus TLK pažymą, į sanatoriją turite atvykti ne vėliau kaip per 10 kalendorinių dienų. Atvykimo datą būtina rezervuoti iš anksto.

Atvykstant
prašome
atsivežti:

• Asmens dokumentą.
• Originalų išrašą iš medicininių dokumentų, išduotą gydančio gydytojo (forma 027/a).

• Galiojantį nedarbingumo lapelį (jeigu jis išduotas).
• Asmeninius daiktus (gumines šlepetes, maudymosi reikmenis, higienos reikmenis, vartojamus vaistus).

TLK pažyma

Pacientams, atvykusiems su TLK pažymomis reabilitacijai (Antrinei stacionarinei medicininei reabilitacijai II, Antrinei palaikomajai reabilitacijai) visam reabilitacijos laikotarpiui priklauso NEMOKAMAS apgyvendinimas standartiniuose kambariuose, maitinimas (tris kartus per dieną, maitinimo salė II), gydymas vaistais, gydytojų konsultacijos, pagal sveikatos būklę reikalingi tyrimai, veiksmingiausios reabilitacijos procedūros.

Pacientams, atvykusiems su TLK pažymomis Ambulatorinei reabilitacijai (I, II) visam reabilitacijos laikotarpiui priklauso NEMOKAMOS gydytojų konsultacijos, pagal sveikatos būklę reikalingi tyrimai, veiksmingiausios reabilitacijos procedūros.

Pacientams, atvykusiems Ambulatorinei reabilitacijai, bet negyvenantiems sanatorijoje, procedūros skiriamos tik darbo dienomis (pirmadieniais–penktadieniais).

Paslaugos, viršijančios ligonių kasų apmokamo krepšelio apimtį, papildomi tyrimai (esant pageidavimui) apmokami pagal įstaigoje patvirtintą kainyną.

DS 1674

Medicininės reabilitacijos paslaugos

Teikiamos medicininės reabilitacijos paslaugos suaugusiems pagal šiuos ligų profilius

Antrinė stacionarinė medicininė reabilitacija IIAmbulatorinė reabilitacija IIAmbulatorinė reabilitacija IAntrinė palaikomoji reabilitacija
Nervų sistemos ligų+++
Judamojo-atramos aparato pažeidimų++++
Kraujotakos sistemos ligų+++
Kvėpavimo sistemos ligų+++
Endokrininių ligų+++
Ginekologinių ligų++
Virškinimo sistemos ligų+++
Inkstų ligų+++
Odos ligų+

Asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis ar turintiems sveikatos problemų ir negavusiems TLK finansavimo reabilitacijai, siūloma komercinė sanatorinio gydymo programa MAXI.

PRIEMOKOS SU TLK KOMPENSACIJA

Reabilitacijos II gydymui

Kambario tipasKaina
Vienvietis kambarys29 €
Reabilitacijai skirtas kambarys*0 €
Dvivietis kambarys *15 €
Liukso klasės kambarys*49 €
Liukso klasės kambarys (gyvenant vienam)74 €

Palaikomajai reabilitacijai

Kambario tipasKaina
Vienvietis kambarys39 €
Reabilitacijai skirtas kambarys*0 €
Dvivietis kambarys *15 €
Liukso klasės kambarys*64 €
Liukso klasės kambarys (gyvenant vienam)86 €

Ambulatorinei reabilitacijai (I; II)

Kambario tipasKaina
Vienvietis kambarys65 €
Dvivietis kambarys*45 €
Liukso klasės kambarys*68 €
Liukso klasės kambarys (gyvenant vienam) 99 €

*kaina galioja tik užimant visą kambarį (dvi vietas)

Rezervuoti kambarį ir gauti visą informaciją apie sąlygas bei priemokas galite:

telefonu: +370 313 60 220 arba el. paštu: birstonas@sanatorija.lt