Karjera

Egliečiai sako: "Mylim Eglę, nes joje - grožis, sportas, sveikata"

DOMIESI DARBU “EGLĖS SANATORIJOJE”

Tavo siekis – padėti žmonėms sustiprinti, palaikyti ar susigrąžinti sveikatą? Prisijunk prie mūsų!

Jei manai, kad tavo vieta tarp mūsų ir gali būti naudingas – susipažink su mumis jau dabar!

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųsk el. paštu:
karjera@sanatorija.lt arba kreipkis tel. +37068872345

Įsidarbinimo anketą gali užpildyti čia.

DARBO POZICIJAAPRAŠYMASDAUGIAU
Generalinio direktoriaus padėjėjas (-a)Generalinio direktoriaus tiesiogiai pavestų užduočių atlikimas. Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Maisto technologas (-ė)Vadovavimas virtuvės komandai. Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Kambarių tvarkytojas / kambarinėKambarių paruošimas klientų atvykimui. Švaros ir tvarkos palaikymas kambariuose bei viešosiose erdvėse.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Baseinų valytojas (-a)Baseino erdvių valymas.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Dietistas (-ė)Maitinimo programų sudarymas. Maitinimo ir maitinimosi priežiūrą vykdymas. Tinkamos mitybos rekomendacijų teikimas įvairaus amžiaus žmonių grupėms, atsižvelgiant į jų sveikatos būklę. Maistinės ir energetinės vertės skaičiavimas. Dietinių patiekalų ruošimo bei išdavimo kontrolė.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Salės padavėjas (-a)Salės priežiūra ir pasiruošimas pusryčių, pietų ir vakarienės metu.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Barmenas (-ė)/ padavėjas (-a)Salės priežiūra ir pasiruošimas pusryčių, pietų ir vakarienės metu.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Jaunesnysis virėjas (-a)Virėjo pavestų užduočių atlikimas, gaminant patiekalus.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
KonditerisKonditerijos gaminių (sudarytas meniu) gaminimas.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.

Viena iš „Eglės sanatorijos“ stiprybių be jokios abejonės yra darbuotojai. Čia, sanatorijoje, yra daugiau nei 100 skirtingų darbo pozicijų ir beveik 600 darbuotojų, be kurių darbo sklandžiai nevyktų sanatorijos veikla. Kiekvienas čia dirbantis asmuo yra svarbus, reikalingas ir vertinamas. Apie tai byloja ir viena iš 6 įmonės vertybių – pagarba žmogui.

Laimonas

IT specialistas Laimonas Mancevičius

Taigi, Laimonai, papasakok daugiau apie save, kaip ir kada Tu atsidūrei „Eglės sanatorijoje“ ❓
Sanatorijoje įsidarbinau 2014 metais, tačiau toli gražu ne toje pozicijoje, kurioje esu šiandien. Savo karjerą „Eglės sanatorijoje“ pradėjau kaip pagalbinis darbuotojas Ūkio padalinyje, remonto brigadoje, padėjau surinkinėti ir taisyti baldus. Tuo metu studijavau IT srityje, kurioje dirbti ir norėjau. Nors jau nuo ankstyvos jaunystės gebėjau išrinkti ir atgal sudėti kompiuterį, tačiau, nemeluosiu, sėkmingai įsidarbinti be diplomo IT srityje yra sudėtinga. Ypač tada, kai mokslus esi baigęs visai kitoje srityje – pagal specialybę aš esu virėjas ir maisto pramonėje dirbau beveik 10 metų. Buvau emigravęs ir į Angliją, tačiau sugrįžau į gimtuosius Druskininkus, įsidarbinau sanatorijoje ir kibau į mokslus jau visai kitoje srityje – informacinių technologijų.
Oho, čia tai bent šuolis – nuo maisto gamybos prie kompiuterių! O, sakyk, kaip sanatorijoje perėjai iš Ūkio padalinio į IT ir kas paskatino likti šioje įmonėje❓
Kai turi noro mokytis, tai gali sau šokinėti kiek tinkamas (juokiasi). O kalbant apie tai, kas mane motyvavo likti šioje darbovietėje, tai iš tikrųjų labai patiko darbdavio požiūris – lankstumas, skatinimas tobulėti, šiuolaikiškas mąstymas, žmogiškumas. Pasikalbėjęs su Artūru Salda – generaliniu įmonės direktoriumi – sutariau, kad „Eglės sanatoriją“, kaip įmonę, naudosiu savo baigiamajame darbe, taip pat čia atliksiu praktiką. Kitaip tariant, įmonė noriai sudarė sąlygas man tobulėti, sukūrė galimybę praktikuotis, lanksčiai dėliojo grafikus, kad galėčiau studijuoti, o vėliau 2017 metais buvau pakviestas pereiti į besiplečiantį IT padalinį, kuriame sėkmingai darbuojuosi iki šiol.
Kaip atrodo Tavo diena, ką veiki sanatorijoje? Ir kas labiausiai čia patinka❓
Daugiausiai aš dirbu su kolegomis iš kitų padalinių, padedu, kai jiems iškyla problemų su kompiuteriu, telefonu, įvairiomis sanatorijoje naudojamomis sistemomis. Taip pat, sanatorijai modernėjant, prisidedu prie čia diegiamų naujų sistemų, šiek tiek programuoju. Tiesa, jei klientui iškyla bėdų su jo asmenine įranga, taip pat skubu į pagalbą. Nemėgstu monotoniško darbo, todėl patinka, kad čia manęs laukia vis nauji iššūkiai, naujos situacijos, įvairių problemų sprendimas.
Na ir dar trumpai – kuo patinka pati darbovietė ir ką patinka veikti laisvalaikiu❓
Kadangi gyvenu Druskininkuose, džiaugiuosi, kad darbas yra šalia namų. Taip pat patinka mums, darbuotojams, priklausantis papildomų naudų paketas, pavyzdžiui, nemokama 10 dienų per metus gydymo programa, nemokamas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse su šeima kartą per savaitę, įvairios mums skirtos nuolaidos ir panašiai. O laisvalaikiu labiausiai mėgstu būti su šeima, žiūrėti filmus ir mokytis programuoti.

Virginija, papasakokite kada ir kokioms aplinkybėms gyvenime susiklosčius atėjote dirbti į „Eglės sanatoriją“?

Sanatorijoje įsidarbinau dar 1986 metais spalio 14 dieną, tai trečioji ir turbūt paskutinė mano darbovietė. Anuomet, po studijų, kurį laiką su vyru dirbome ir gyvenome Marijampolėje, tačiau taip susiklostė, kad grįžome pas mano mamą į tėviškę, čia visai netoli Druskininkų – 17 kilometrų. Abu su vyru ieškojome darbo Druskininkų mieste, didelėse įmonėse. Kodėl didelėse? Nes ir ankstesnės įmonės, kur dirbom, buvo didelės, tad nė nesvarsčiau darbintis mažoje, atrodo, man ten būtų maža vietos, maža iššūkių ir galimybių. Vyras įsidarbino kitoje sanatorijoje, o mane, atsiradus naujai pozicijai ir registratūroje diegiant naują sistemą, pakvietė dirbti į „Eglės sanatoriją“. Tai va taip čia ir užsisėdėjau (juokiasi).

Dirbate čia net 35 metus – kas jus motyvavo ir motyvuoja čia pasilikti?

Gyvenau visai šalia sanatorijos – 5 minutės kelio, tad buvo labai patogu auginti vaikus, viskas – darželis, mokykla – vienoje vietoje. Bet svarbiausia, kas laikė ir tebelaiko – tai meilė darbui. Visą laiką stengiausi ir stengiuosi viską padaryti maksimaliai gerai. Kurį laiką dirbau ir vadovų komandoje, tačiau supratau, kad tai – ne man. Vėliau, generalinis įmonės direktorius Artūras Salda (kuris, tarp kitko, būdamas jaunas buvo ir mano mokinys registratūroje, čia jis dirbdavo vasarą) pasiūlė dar vienas, papildomas pareigas – klientų patirties valdymo specialistės. Paprasčiau tariant – analizuoti klientų skundus. Tiesą sakant, abejojau, ar noriu, ar sugebėsiu, bet dabar labai džiaugiuosi, kad direktorius manimi pasitikėjo ir patikėjo man šią, visai įmonei tikrai svarbią, poziciją.

O, sakykit, iš kur semiatės jėgų kasdien su šypsena pasitikti ir išlydėti sanatorijos klientus?

Mano gera genetika (juokiasi). Aš esu ramus žmogus, stengiuosi į viską reaguoti ramiai, taip pat ir spręsti konfliktus. Be to, mane visada labai palaikė šeima, esu jiems dėkinga. Tiesa, tiek vyras, tiek vaikai yra dirbę čia, sanatorijoje. Pamatęs mus direktorius sakydavo: „O, šiandien visa Kliučinskija dirba“ (juokiasi).

O kaip jūs vertinate „Eglės sanatoriją“ kaip darbdavį apskritai, kas jums čia patinka?

Jei tiek daug metų čia pradirbau, tai kaip jums atrodo, kaip aš vertinu darbdavį? (juokiasi). Tikrai patinka man čia, patinka atvirumas, sąžiningumas. Esu dėkinga dabartiniam įmonės vadovui, jis visada skatina mane tobulėti. O dirbti visur nėra lengva, taip ir čia – visko būna, bet niekas nelaiko, galima visada ieškoti, kur geriau. Tiesa, būna ir tokių darbuotojų, kurie išeina ir vėliau sugrįžta atgal, būna ir tokių kolegų, kurie jau išėję į pensiją, ar išvykę gyventi svetur, bet užsuka aplankyti, pasilabinti. Labai malonu. Daugybė čia visokiausių įvykių ir prisiminimų.

Kokių, pavyzdžiui? Kas jums įstrigę atmintin?

Kartą keliavome su šeima po Europą, vaikštome Berlyne ir matau priešais ateina žmogus, jis man linkteli galvą, aš jam – lygtais matytas. Po kiek laiko jis atsisuka ir šaukia man: „Здравствуйте, регистратура“. O tai – mūsų „Eglės sanatorijos“ klientas iš Vokietijos. Daug žmonių teko pažinti ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Atvykusi į svečias aplinkines šalis, jei man labai reikėtų pagalbos, aš žinočiau kam paskambinti. Jūs įsivaizduokite per 35 metus, kiek žmonių praėjo pro mano akis, per rankas, per širdį…💚

Image00014

Vyresnioji registratorė,
Virginija Kliučinskienė

Foto 1

Barmenė, 
Virginija Valkauskienė

Virginija, pasidalinkite prisiminimais, kaip atsidūrėte „Eglės sanatorijoje“?
Sanatorijoje dirbu jau daugiau nei penkerius metus. Labai gerai prisimenu – pačią pirmąją dieną, kai atėjau, buvo mano gimtadienis. Nors prieš tai 15 metų dirbau maisto prekių parduotuvėje, kur krūvis buvo nemažas, tačiau atėjusi dirbti į barmenės poziciją sanatorijos kavinėje labai jaudinausi – galvojau, kad man nepavyks, bus labai sunku, nepavešiu krūvio, atsakomybių, nuolatinio bendravimo ir buvimo tarp žmonių. Nemeluosiu, adaptacinis periodas man psichologiškai buvo tikrai sudėtingas, grįžusi namo ne vieną ašarą nubraukdavau. Bet praėjus maždaug 2 mėnesiams nuo įsidarbinimo supratau, kad kaltas visai ne darbas, ne darbo krūvis ar pati darbovietė – viskam reikia laiko, reikia laiko įprasti ir susikurti sau komforto zoną, iš kurios dabar man visai nebesinori išlipti. Šiandien į darbą jau keliauju su dideliu džiaugsmu, labai patinka dirbti su žmonėmis, smagu, kai sugrįžę nuolatiniai klientai kreipiasi į tave vardu, gera pažinti ir sutikti naujus žmones.
Pamenu, 2018 m. buvote įvertinta kaip geriausia metų darbuotoja. Papasakokite apie tai.
Taip, gavau geriausios 2018 metų darbuotojos „Eglės sanatorijoje“ Birštone apdovanojimą. Tikrai nuoširdžiai nesitikėjau, juk sanatorijoje dirba tiek daug gabių ir savo darbui atsidavusių žmonių. Labai malonu, kad buvau pastebėta ir įvertinta. Žinoma, tobulėjimui ribų nėra, pridarau klaidų, mokausi iš jų, tačiau dedu pastangas ir stengiuosi, o tai šioje darbovietėje ypač vertinama. Atėjusi dirbti kaip barmenė po kiek laiko buvau paaukštinta pareigose, o šiais metais esu išrinkta ir į darbo tarybos narius.
Kokia darbo dalis jums maloniausia? 
Man maloniausia ruošti kavą. Ir tada, kai ji išeina fantastiška. Patinka bendrauti su klientais, visi labai malonūs ir geranoriški. Gal pasitaiko tik vienas kitas truputį piktesnis, bet, žiūrėk, atsipalaiduoja, ima gerėti sveikata, skausmas sumažėja ir tas žmogus tampa laimingesnis, draugiškesnis, dažniau šypsosi. Be to, kad sukuosi bare, turiu ir kitų darbų bei atsakomybių. Pavyzdžiui, sanatorijoje rengiame konferencijas, tad jose viskas turi būti sustyguota nuo A iki Z.
Kaip vertinate „Eglės sanatoriją“ kaip darbdavį?💬
Nesiskundžiu niekuo. Geros darbo sąlygos, laiku mokamas atlyginimas, kuriuo taip pat esu patenkinta, sudaryta galimybė užsidirbti papildomai, yra priedai, motyvacinė sistema, tik darbuotojams priklausančios naudos ir nuolaidos. Tikrai būna dienų, kai sunku, daug klientų, sanatorijoje didelis užimtumas, tik spėk suktis. Bet ar yra lengvų darbų? Nemanau. Visur dirbti reikia, o aš savo darbą myliu – čia šilta, gera, gražu.
Iš kur semiatės jėgų darbui? Ką patinka veikti laisvalaikiu?
Jėgų? Oi, jėgų aš turiu labai daug. Tiesiog iš savęs, tokia esu. Ateinu kasdien pozityviai nusiteikusi, nežinau kiek sveikata, kiek metai leis, bet kol kas esu nepraradusi motyvacijos ir noro dirbti. O kalbant apie laisvalaikį – labai mėgstu gėles. Gyvenu daugiabutyje, todėl per pirmąjį karantiną vienoje automobilių stovėjimo aikštelėje pati savo rankomis sukasiau gėlyną. Kaimynai pavadino jį „Virginijos gėlynu“, jį prižiūriu iki šiol. Ten auga ir mano mylimos gėlės – aguonos ir ramunės. Taigi, kai turiu laisvą dieną, arba, jei būna labai liūdna, visada mane rasite gėlių daržely – čia mano ramybė ir sielos atgaiva.
Ir pabaigai, grįžtant prie sanatorijos, ar rekomenduotumėte ją kaip darbo vietą kitiems?
Pasakysiu atvirai – buvusi akimirka, kai galvojau, kad „Eglės sanatorijos“ kaip darbo vietos nerekomenduočiau. Bet šiandien esu jau kitos nuomonės – įmonė auga ir tobulėja, todėl drąsiai rekomenduoju sanatoriją kaip darbo vietą – ateikite ir įsitikinkite patys. Tik žinokit viena, kad prie didelės įmonės ir čia vyraujančių taisyklių reikia įprasti ir jas suprasti. Bet tada, kai įsilieji į sanatorijos gyvenimą ir bendruomenę – čia būti ir dirbti yra labai gera.

Kviečiame susipažinti su masažuotojų darbo pozicija

Kviečiame susipažinti su padavėjų darbo pozicija

Kviečiame susipažinti su kambarinių darbo pozicija