Karjera

Egliečiai sako: "Mylim Eglę, nes joje - grožis, sportas, sveikata"

DOMIESI DARBU “EGLĖS SANATORIJOJE”

Tavo siekis – padėti žmonėms sustiprinti, palaikyti ar susigrąžinti sveikatą? Prisijunk prie mūsų!

Jei manai, kad tavo vieta tarp mūsų ir gali būti naudingas – susipažink su mumis jau dabar!

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųsk el. paštu:
karjera@sanatorija.lt arba kreipkis tel. +37068872345

Įsidarbinimo anketą gali užpildyti čia.

Kviečiame susipažinti su masažuotojų darbo pozicija

Kviečiame susipažinti su padavėjų darbo pozicija

Kviečiame susipažinti su kambarinių darbo pozicija

DARBO POZICIJAAPRAŠYMASDAUGIAU
Padavėjas (-a)Darbas švediško stalo valgykloje. Salės priežiūra pusryčių, pietų ir vakarienės metu. Tvarkos palaikymas. Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Pagalbinis (-ė) darbuotuojas (-a)Darbas prie indų plovimo mašinos, pagalba virtuvėje, salių valymas, bendra švaros priežiūra virtuvėje bei pagalbinėse patalpose.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Kambarių tvarkytojas / kambarinėKambarių paruošimas klientų atvykimui. Švaros ir tvarkos palaikymas kambariuose bei viešosiose erdvėse.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Dietistas (-ė)Maitinimo programų sudarymas. Maitinimo ir maitinimosi priežiūrą vykdymas. Tinkamos mitybos rekomendacijų teikimas įvairaus amžiaus žmonių grupėms, atsižvelgiant į jų sveikatos būklę. Maistinės ir energetinės vertės skaičiavimas. Dietinių patiekalų ruošimo bei išdavimo kontrolė.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Jaunesnysis (-ioji) buhalteris (-ė)Darbo užmokesčio apskaitos vedimas. Mėnesinių, ketvirtinių ir metinių finansinių ataskaitų, mokesčių deklaracijų parengimas bei teikimas įmonės vadovybei bei valstybinėms institucijoms (VMI, SODRAI, Statistikai, VLK, SAM). Kiti su padalinio veikla susiję darbai.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
IT sistemų administratorius (-ė)Kompiuterių infrastruktūros priežiūra ir palaikymas
IT incidentų ir užklausų sprendimas. IT įrangos (kompiuterių, spausdintuvų, skanerių, serverių, tinklo įrangos) diegimas, pajungimas, priežiūra, sutrikimų identifikavimas ir šalinimas. Programinės įrangos (Office365, Windows OS, Linux OS) diegimas, gedimų nustatymas ir šalinimas. Vartotojų administravimas (Active Directory, Office 365). Kasų bei viešbučių IT sistemų priežiūra, problemų sprendimas, pagalba darbuotojams. Dokumentacijos ruošimas ir naujinimas.
Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Maitinimo padalinio vadovo pavaduotojas (-a)Maitinimo padalinio darbuotojų darbo organizavimas ir koordinavimas. Maitinimo padalinio klientų aptarnavimo kontrolė: maisto paruošimo, stalų serviravimo ir kt. Pavaldžių darbuotojų mokymas ir atsakomybė už jų pasiruošimą svečių sutikimui, aptarnavimą, švarą ir tvarką maitinimo salėse. Su maitinimo padalinio darbo organizavimu susijusių dokumentų (pvz. darbo, grafikų, darbo laiko apskaitos žiniaraščių ir pan.) rengimas, ataskaitų ruošimas.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Personalo atrankų specialistas (-ė)atrankų projektų įgyvendinimas, bendradarbiaujant su padalinių/skyrių vadovais. Produktų, susijusių su personalo paieška, atranka, vertinimu vystymas. Komunikacija, susijusi su paieškos/atrankos paslauga, kompanijos tinklapyje, socialiniuose tinkluose, – profesiniuose portaluose. Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais. Vidinės komunikacijos ambasadorystė organizacijoje.Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.
Darbų ir priešgaisrinės saugos specialistas (-ė)kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi įmonėje, analizuoti rezultatus. Užtikrinti bendrovės darbų ir gaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę. Rengti ir pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminius dokumentus. Instruktuoti darbuotojus saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų nustatyta tvarka;Norėdami sužinoti daugiau spauskite čia.