Apie mus

„Eglės sanatorija“ Birštone, įsikūrusi vaizdingame Lietuvos upių tėvo – Nemuno – kilpų regioniniame parke, duris atvėrė dar visai neseniai – 2013 metais atidarytas pirmasis gyvenamasis kompleksas ir gydymo centras. Sanatorija įsikūrusi unikalioje vietoje, tad pro sanatorijos langus atsiveria pasakiškas gamtos peizažas.

„Eglės sanatorija“ Birštone – tai kompleksas, sudarytas iš keturių tarpusavyje sujungtų korpusų, tad sanatorijos svečiai gali komfortiškai, neišėję į lauką, pasiekti bet kurią sanatorijos vietą: gydyklą, gyvenamuosius kambarius, valgyklą ir kt. Sanatorijoje įrengti modernūs vienviečiai, dviviečiai, dviviečiai jungiamieji kambariai, liukso klasės apartamentai, kambariai, kurie yra pritaikyti neįgaliesiems ir kambariai alergiškiems – su antialergine grindų danga. Ant stogo įrengta visų pamėgta saulės terasa. Iš viso vienu metu sanatorijoje gali apsistoti 730 svečių.

Mineralinio vandens šaltiniais garsėjančiame kurorte, sanatorija kviečia sveikatos ir jėgų pasisemti iš gydomojo mineralinio vandens bei gydomojo juodojo ir baltojo purvo, išgaunamų iš privačių „Eglės sanatorijos“ gręžinių ir telkinių, pasilepinti „Gintaro SPA“ atliekamais ritualais, SPA centro relaksacinėmis procedūromis bei kitomis mūsų svečiams skirtomis procedūromis, kurių „Eglės sanatorijoje“ Birštone atliekama daugiau nei 100.

MŪSŲ VERTYBĖS

ATSAKINGUMAS

Kiekvieno įmonės darbuotojo darbas yra reikšmingas ir svarbus. Pasirinkęs tapti „egliečių“ komandos nariu įsipareigoju kasdien dirbti kruopščiai, teisingai ir sąžiningai, prisiimdamas visą atsakomybę. Man rūpi mūsų ateitis, todėl neatidėlioju ir imuosi darbo. Susitarimas, kad visi kolegos laikysis šios atsakingo darbo politikos, skatina tarpusavio pasitikėjimą ir užtikrina, kad lengviau ir sklandžiau pasiektume bendrų organizacijos tikslų kartu.

DĖMESYS KLIENTUI

Mūsų siekiamybė – patenkintas ir laimingas klientas, tai įmonei garantuoja sėkmę. Mes darome viską, kad klientas jaustųsi svarbus – laukiamas ir girdimas. Suformuojame teisingus lūkesčius, neverčiame klientų ilgai laukti, suteikiame jiems reikiamą informaciją, esame paslaugūs ir malonūs. Elgiamės taip, kad klientas norėtų sugrįžti dar kartą ir mielai rekomenduotų mus kitiems. Klientas, kuris skundžiasi, yra geresnis už tylintį. Jeigu klientas nelaimingas – mes kažką padarėme ne taip. Patenkintas klientas lygu laimingas darbuotojas.

KOLEGIŠKUMAS

Mūsų sėkmė bei kiekvieno darbuotojo pasitenkinimas darbu priklauso nuo mūsų gebėjimo dirbti komandoje, todėl mes gerbiame savo kolegas, jų darbą ir laiką. Prireikus padedame, skatiname ir palaikome. Visi esame kolegos – dirbame kartu viena kryptimi.

PAGARBA  ŽMOGUI

Tolerancija ir pagarba pasireiškia gebėjimu suprasti kitus, atjauta, noru pagelbėti kitam, skaidrumu. Visi kolegos ir klientai yra lygūs ir verti pagarbos, nepriklausomai nuo jų lyties, amžiaus, kultūros, rasės, religijos, politinių įsitikinimų, pareigų, tautybės ar nuotaikos.

SVEIKATA

Sveikata – fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė – pagrindinė sanatorijos siekiamybė, brangiausias žmogaus turtas. Žmogaus kūnas, protas, emocijos ir elgesys yra žmogaus visuma, todėl saugome save ir kitus, puoselėjame sveikatą ir rūpinamės savo ir kitų fizine, emocine bei psichologine būsena.

TOBULĖJIMAS

Siekiame nuolat tobulėti, esame imlūs naujovėms, norime keistis ir augti, todėl neužsistovime vietoje ir drąsiai priimame pokyčius. Suvokiame, kad mokymasis vyksta kasdien, todėl domimės inovacijomis, trokštame žinių, galvojame apie tai, kaip galima patobulinti savo kasdienę veiklą. Suprantame grįžtamojo ryšio (atsiliepimo) apie mūsų pasiekimus ir pastangas svarbą ir naudą, kuri padeda mums augti.

SANATORIJOS ISTORIJA
 • 1972
  Įkurta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose
  1972 m. įkurta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose, reabilitacijos centras buvo pritaikytas žmonių gydymui. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio atvyksta į „Eglės sanatoriją“ ieškodami efektyvaus gydymo, puikios savijautos receptų ir atsipalaiduoti padėsiančio poilsio.
 • 1986
  Nauji pastatų korpusai
  1986 m. įrengti nauji Žilvino bei administracinio pastato korpusai (kiek vėliau ir antrasis Žilvino korpusas) leido apgyvendinti dar daugiau lankytojų.
 • 1993
  Biuvetės rekonstrukcija
  1993 m. dar gausesnio lankytojų antplūdžio Druskininkuose „Eglės sanatorija“ sulaukė prasidėjus mineralinio vandens biuvetės rekonstrukcijai, kuri sanatoriją garsina ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Paragauti šio mineralinio vandens atvykstama net iš tolimiausių pasaulio kampelių.
 • 1995
  Reorganizacija
  1995 m. valstybinė sanatorija buvo reorganizuota į AB „Eglės sanatoriją“.
 • 2003
  Renovacijos
  2003–2006 m., siekdama prisitaikyti prie klientų poreikių ir suteikti jiems dar daugiau komforto, „Eglės sanatorija“ pradėjo renovacijų maratoną. Pirmiausia buvo pradėtas renovuoti gyvenamasis korpusas Eglė 1C, vėliau gyvenamieji korpusai Eglė 1A ir 1B ir korpusas Eglė 2.
 • 2009
  Eglė+
  2009 m. „Eglės sanatorija“ išsiplėtė, buvo atidarytas naujas kompleksas Eglė+ Druskininkuose, po vienu stogu talpinantis gyvenamuosius kambarius, gydyklą, valgyklą ir laisvalaikiui skirtas patalpas.
 • 2013
  „Eglės sanatorija“ Birštone
  2013 m. įgyvendintas dar vienas itin svarbus projektas – „Eglės sanatorija“ atidaryta Birštone.
 • 2014
  Plėtra
  2014 m. birželį atidarytas antrasis keturių aukštų A korpusas „Eglės sanatorijoje“ Birštone. Jame įrengta registratūra, kavinė, erdvi valgykla, kineziterapijos, treniruoklių salės ir kt. Per visus savo gyvavimo metus sanatorija sparčiai augo, didėjo atliekamų procedūrų ir paslaugų skaičius.
 • 2018
  Daugiau atnaujinimų
  2018 m. pavasarį renovuotas „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose B korpusas, atnaujinti A ir C korpusai, pastatyta stiklinė galerija, sujungianti A, B, C korpusus su biuvete ir gydykla. Sanatorijos svečiams pristatyta galimybė pasirinkti vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort. Per 46-erius metus „Eglės sanatorija“ pasikeitė, tapo moderni, inovatyvi. Sanatorija nuolat plečia savo paslaugų spektrą, […]
  Skaityti daugiau
 • Eglės sanatorija gavo Europespa Med sertifikatą
  „EuropeSpa med“ sertifikatas
  „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema ir būtent „EuropeSpa“ sertifikavimo sistema yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje.
  Skaityti daugiau
 • DST 8478
  Mobilioji programėlė
  Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę mobiliąją programėlę, klientai galės susikurti ir prisijungti prie savo asmeninės paskyros, kur matys jiems paskirtų procedūrų grafiką, gaus priminimus apie artėjančias procedūras.
 • IMG 8351
  Dienos centras Vilniuje
  2023 metų kovo mėnesį Vilniuje buvo atidarytas pirmasis „Eglės sanatorijos“ Dienos centras. Čia atliekamos inovatyvios fizioterapijos procedūros, gydomieji ir limfodrenažiniai masažai, vedamos individualios ir grupinės gydomosios mankštos.