Atvykstant su vaikais

NAUJIENA! Sanatorinis gydymas ŠEIMA

Kas sudaro programą?

  • Gydytojo konsultacija;
  • 5 gydomosios procedūros per parą ir suaugusiems, ir vaikams;
  • 3 kartų švediško stalo maitinimas kasdien;
  • apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
  • hidrorelaksacija kasdien;
  • apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus vieną iš šių programų: Sanatorinio gydymoSanatorinio gydymo MINISanatorinio gydymo MAXIGydomąją programą PLIUS:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
  • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros (kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra) kiekvieną dieną, 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Nakvynę su pusryčiais:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso pusryčiai;
  • Vaikams 5–15 m. į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir apgyvendinimas.
Seima 1122 X 1376

Jei norite maksimaliai sustiprinti vaiko sveikatą, galite rinktis vaikų sanatorinio gydymo programą (skirta 5–15 metų vaikams).

„Eglės sanatorija“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

VAIKŲ KAMBARYS

Kai tėvams numatytos procedūros, vaikai yra laukiami vaikų žaidimų kambaryje, kur juos nuo 3 m. amžiaus prižiūri auklė. Su jaunesniais vaikais iki 3 m., kviečiame tėvelius pažaisti drauge. Čia gausu įvairių žaislų ir stalo žaidimų, taip pat „X-box“ kompiuteriai su „Kinect“ technologija, skatinančia vaikus ne tik žaisti ir smagiai leisti laiką, bet ir aktyviai judėti. Paslauga apsistojusiems sanatorijoje – nieko nekainuoja.

DS 2012

LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

„Eglės sanatorijoje“ norima užtikrinti, kad praleistas vaikų laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti, formuoja džiugius šeimos laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius. Lauke įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, aplink sanatoriją gausu pasivaikščiojimo ir dviračių takų, teniso kortai.

DS 2436

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

Baseinų ir pirčių kompleksas – itin mėgstama vieta ne tik suaugusiųjų, bet ir mažųjų mūsų svečių! Čia galima pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse ir vertikaliose voniose. Pirčių zonoje galima išbandyti įvairias pirtis: skirtingų temperatūrų garines, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas bei ledo kambarį.

Vaikai 2