Berlyne pristatytos Lietuvos sanatorinio ir SPA turizmo galimybės Berlyne pristatytos Lietuvos sanatorinio ir SPA turizmo galimybės

Berlyne pristatytos Lietuvos sanatorinio ir SPA turizmo galimybės

Birštonas Druskininkai
Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne Vokietijos turizmo rinkai buvo suorganizuotas kontaktų renginys.

Sausio 30 d. Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne Vokietijos turizmo rinkai „Eglės sanatorijos“ ir „SPA Vilniaus“ iniciatyva buvo suorganizuotas kontaktų renginys, kuriame Lietuvos sanatorinio ir SPA turizmo galimybes pristatė „Eglės sanatorija“ bei „Vytautas Mineral SPA“, „Spa Vilnius“, „Vanagupė“.  Renginio tikslas – pristatyti Lietuvos sanatorinio ir SPA turizmo galimybes Lietuvoje, čia dalyvavo virš 40 turizmo agentūrų, žiniasklaidos atstovų.

Pranešimus skaitė:

  • Komercijos atašė – Šarūnė Šablevičienė
  • Eugenija Novicki-Bittner – „Eglės sanatorija“: Ko ieško šių dienų sanatorijos svečias? Medical SPA Birštone
  • Lina Nosevič – „SPA Vilnius“: SPA viešbučiai Anykščiuose, Druskininkuose
  • Eglė Kasaitytė – „Vytautas Mineral SPA“: Inovatyvios Mineral SPA procedūros
  • Reda Žilinskienė – „Vanagupė SPA Resort“: Ayurvedes SPA terapijos

Šiais metais tikimės dar didesnio Vokietijos gyventojų srauto Lietuvoje, „Eglės sanatorijoje“!

Kitos naujienos

10 metų – 10 dovanų!
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kovas – moterų mėnuo, sutelkime dėmesį į savo ir savo artimųjų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, tausoti, saugoti save, kol rimtai nesunegalavome ir kol, regis, mažytė sveikatos problema netapo viską užgožiančia kasdienybe, kurios suvaldyti patiems jau nebepavyksta. Tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus, kurie tarsi rėkte rėkia, kad jau laikas sustoti, atsigręžti į save ir sutelkti dėmesį į savo sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Džiugus dešimtmetis: nuoširdaus darbo vaisiai
Drąsiai galima teigti, kad „Eglės sanatorija“ – įvairialypė, auganti ir kintanti. Nuo pat įsikūrimo pradžios Druskininkuose, dar 1972 metais, „Eglės sanatorija“ gerokai pasikeitė. 7-tajame dešimtmetyje, kiek toliau nuo miesto centro įkurta gydymo įstaiga, reabilitacijos centras, pritaikytas žmonių gydymui. Ar kas tada būtų pagalvojęs, kad dabar populiarumu garsėjanti ir jau 47-tuosius metus skaičiuojanti sanatorija, taps didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau