Baseinų ir pirčių kompleksų darbo laikas birželio 23–25 d. Baseinų ir pirčių kompleksų darbo laikas birželio 23–25 d.

Baseinų ir pirčių kompleksų darbo laikas birželio 23–25 d.

Birštonas Druskininkai
Sanatorijoje nėra blogo oro! Čia gera ir saulei šviečiant, ir jaukiai barbenant lietaus lašams. Informuojame, kad ilgąjį savaitgalį šiek tiek keisis baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Druskininkuose, taip pat 23 d. (ketvirtadienį) baseinų ir pirčių kompleksuose abiejuose miestuose bus taikoma savaitgalio kaina, o birželio 24–25 d. baseinų ir pirčių komplekse Birštone galės lankytis tik „Eglės sanatorijoje“ gyvenantys svečiai.

Darbo laikas Birštone nesikeičia. Darbo laiką rasite čia.

Svarbu! Birželio 23 d. (ketvirtadienį) baseinų ir pirčių komplekse taikoma savaitgalio kaina. Birželio 24–25 d. baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje gyvenantys svečiai.

 

Darbo laikas Druskininkuose:

  • Birželio 24 d. (penktadienį): 16:00–22:00 (tiek Standard / Economy, tiek Comfort).
  • Kitomis dienomis darbo laikas nesikeičia. Jį rasite čia.

Svarbu! Birželio 23 d. (ketvirtadienį) baseinų ir pirčių komplekse taikoma savaitgalio kaina. Birželio 24–25 d. (penktadienį ir šeštadienį) baseinų ir pirčių komplekse gali lankytis ir sanatorijoje gyvenantys, ir negyvenantys svečiai.

 

 

Kitos naujienos

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Dar daugiau laisvės rinktis, patogumo sveikatinantis ir komforto mėgaujantis kiekviena akimirka „Eglės sanatorijoje“, nes čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Ilgus metus klientus džiuginančios sanatorinio gydymo programos, sudarytos iš gydomųjų procedūrų, apgyvendinimo pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną maitinimo, kasdienės hidrorelaksacijos ir turiningo laisvalaikio, atsižvelgus į išsakytus pageidavimus, buvo dar labiau patobulintos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!
„Eglės sanatorija“ šiemet švenčia 50 metų jubiliejų! Esame dėkingi savo svečiams ir norime jus palepinti, tad atvykus visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio net 50 iš jūsų padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!
Prieš pusšimtį metų birželio 5 dieną buvo atidaryta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose. Kviečiame pasinerti į sanatorijos istoriją – kaip ji kūrėsi, kaip augo ir tobulėjo iki šių dienų.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau