Baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Birštone spalio 28 – lapkričio 3 dienomis Baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Birštone spalio 28 – lapkričio 3 dienomis

Baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Birštone spalio 28 – lapkričio 3 dienomis

Birštonas
Informuojame, kad spalio 28 – lapkričio 3 dienomis keičiasi baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas.
Baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Birštone spalio 28 – lapkričio 3 dienomis:
Spalio 28–30 d. (pirmad.–trečiad.)  16:00–22:00
Spalio 31 d. (ketvirtad.)      16:00–22:00

Lapkričio 1–2 d. (penktad., šeštad.) 14:00–22:00

Lapkričio 3 d. (sekmad.)   14:00–21:00

 

Spalio 28–30 dienomis baseinų ir pirčių komplekse taikomos darbo dienos kainos. Prieššventinėmis ir šventinėmis dienomis spalio 31 d. – lapkričio 3 d. taikomos savaitgalio kainos. Baseinų ir pirčių komplekso kainas galite rasti čia.

Kitos naujienos

Sanatorinio gydymo-reabilitacijos programa, skirta persirgusiems COVID-19
Ši „Eglės sanatorijos“ programa šiuo metu vykdoma tik Druskininkuose, ji skirta asmenims nuo 16 metų, persirgusiems COVID-19 ir jaučiantiems neigiamus viruso padarinius organizmui. Individualiai sudaryta programa padės greičiau sugrįžti į normalią būklę ir atstatyti pažeistas organizmo funkcijas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šiuo metu teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas atvykstantiems su TLK siuntimu ir atvykstantiems reabilitacijai po COVID-19 viruso Druskininkuose
Apgailestaujame, šiuo metu teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu Druskininkuose ir Birštone bei atvykstantiems sanatoriniam gydymui-reabilitacijai persirgus COVID-19 virusu Druskininkuose.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau