Baseinų ir pirčių kompleksas atviras visiems lankytojams! Baseinų ir pirčių kompleksas atviras visiems lankytojams!

Baseinų ir pirčių kompleksas atviras visiems lankytojams!

Birštonas Druskininkai
Ir vėl galėsite mėgautis mineralinių vandens baseinų, masažinių srovių, sūkurinių vonių ir karščiu alsuojančių pirčių malonumais!

Nuo birželio 22 d.  Druskininkuose (Comfort) ir Birštone, baseinų ir pirčių kompleksas atveriamas visiems svečiams – gyvenantiems ir negyvenantiems sanatorijoje.

Svarbu! Visiems, norintiems patekti į baseinų ir pirčių kompleksą, bus matuojama temperatūra. Dėl jūsų ir aplinkinių saugumo į baseinų ir pirčių kompleksą bus įleidžiami tik nekarščiuojantys (<37°C) lankytojai. Dėkojame už supratingumą!

 

Jei norite sužinoti baseinų ir pirčių komplekso darbo laiką ir kainas Birštone, spauskite čia. Jei Druskininkuose, spauskite čia.

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau