Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas! Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas!

Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas!

Birštonas Druskininkai
Kai mokykloje atostogos vaikams – visos šeimos laukia sveikatinimosi malonumai sanatorijoje! Balandžio 7–16 d. šeimos atostogų metas, kai sugužės turiningo laiko išsiilgę tėvai kartu su savo vaikais. Sanatorijoje mažųjų mūsų svečių laukia ne tik pramogos vaikų žaidimų kambaryje, ne tik smagus laikas baseinų ir pirčių komplekse, bet ir sveikatinimosi procedūros: masažai, druskų kambarys, mineralinės vonios...

Sveikatinančios procedūros ir suaugusiems, ir vaikams

Visuomenėje dar vis gajus stereotipas, kad sanatorinis gydymas skirtas tik sergantiems arba vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau – sanatorinis gydymas yra reikalingas ir naudingas visų amžiaus grupių žmonėms: tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek senjorams. Kodėl? Nes kiekvienas žmogus yra unikalus individas, kurio organizmui, nepriklausomai nuo amžiaus, reikia atsikvėpti, kūnui – sustiprėti, mintims – atsipalaiduoti.

Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone atvykusiems svečiams profesionalūs gydytojai sudaro individualią sveikatinimo programą, į kurią įtraukiamos gydomosios procedūros tiek suaugusiems, tiek 5–15 metų vaikams: gydomojo purvo, mineralinio vandens, masažo, kineziterapijos, aparatinės fizioterapijos bei relaksacijos procedūros.

 

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai

Sanatorijos siekis priartėti prie nuolat skubančio šiuolaikinio žmogaus kasdienybės ir noras padėti jam sulėtinti gyvenimo tempą bei nuskaidrinti mintis, sanatoriją paskatino įdiegti turistiniuose kraštuose plačiai paplitusį „viskas įskaičiuota“ konceptą. Tiesa, jis dažnai siejamas su ne visai mūsų sveikatai palankiu gyvenimo būdu, tačiau sanatorija viską verčia aukštyn kojom ir su džiaugsmu sako: čia viskas įskaičiuota jūsų sveikatai.

Sanatorijos klientai gali valgyti sau patogiu metu ir norimu dažnumu – sugrįžti į maitinimo salę vėl ir vėl. Šis principas įdiegtas atsižvelgus į šeimų, keliaujančių su vaikais, poreikį. Be gausaus pusryčių, pietų ir vakarienės švediško stalo, praalkę klientai dar gali užkąsti priešpiečių ir pavakarių užkandžių baruose.

 

Plaukimas, masažas, pirtys – kasdien

„Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių komplekse naudojamas vanduo – gėlas, maišytas su mineraliniu ir savy turi nedidelę dozę chloro, tad jis nėra itin jaučiamas, mažiau dirgina odą ir kvėpavimo takus. Kiekvieną vakarą sanatorijoje gyvenantys svečiai gali lepintis masažinėmis srovėmis, plaukioti sportiniuose takeliuose ir kaitintis įvairiose pirtyse, kurių čia net 7 skirtingos. Kasdien, neribotai – tiek, kiek norisi patiems.

 

Laisvas laikas – be nuobodulio

Kad pasibaigus procedūroms arba turint pertrauką tarp jų nepasidarytų nuobodu, sanatorijoje laukia tikra laisvalaikio pramogų gausa kiekvieno skoniui. Biblioteka – knygų mylėtojams, filmų vakarai – kino. Bingo ir viktorinos – mėgstantiems žaidimus, o norinčių smagiai patrepsėti laukia šokiai!

Mažieji mūsų svečiai taip pat ras sau veiklos, nes „Eglės sanatorijoje“ įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kuriame yra pačių įvairiausių žaislų, stalo ir kompiuterinių žaidimų. Čia vaikus nuo 3 metų amžiaus prižiūri auklėtoja. Paslauga papildomai nekainuoja.

Aktyvaus laisvalaikio gerbėjų džiaugsmui – visas sportinių veiklų inventorius yra nemokamas. Galima žaisti stalo ir lauko tenisą, biliardą, lankytis grupinėse sporto treniruotėse. Čia kasdien galima rinktis vieną iš tądien vykstančių veiklų: šiaurietišką ėjimą, masažinę treniruotę su volais, treniruotes su „Gymstick“ lazdomis salėje arba baseine, taip pat išbandyti dėmesingą mankštą.

 

Sveikatingumo atostogas dar niekada nebuvo tokios malonius ir kupinos patirčių. Sveikata kūnui, poilsis mintims. Patirkite tai ir jūs!

 

 

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau