Balandžio 12–28 d. šeimos atostogų metas! Balandžio 12–28 d. šeimos atostogų metas!

Balandžio 12–28 d. šeimos atostogų metas!

Birštonas
Bene geriausias laikas būna tada, kai kartu atostogauja visa šeima – kokybiškas poilsis su artimiausiais žmonėmis gerina tarpusavio santykius, atnaujina ir sustiprina ryšius, po atostogų šeimyna grįžta pailsėjusi, linksma, darbinga, o svarbiausia visi – sveiki ir laimingi! Sužinokite, ką balandžio 12–28 d. dovanosime jūsų vaikams!

Atostogos mokykloje vaikams – poilsis visai šeimai!

Linksmybes pradedame nuo balandžio 12 ir tęsiame iki pat balandžio 28!

VISIEMS sanatorijoje gyvenantiems vaikams dovanojame:

  1. Apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse KASDIEN (visiems iki 18 m.);
  2. Apsilankymą druskų kambaryje;
  3. Inhaliaciją su mineraliniu vandeniu.

Taip pat vaikų KASDIEN laukia specialiai jiems paruoštas vaikų meniu, įvairūs užsiėmimai, pramogos, edukacijos, specialios mankštos, kasdien dirbantis vaikų kambarys, kuriame tėveliai be jokio vargo gali palikti savo mažuosius su nuolat juos prižiūrinčia auklėtoja ir gausybe stalo ir kompiuterinių žaidimų!

Norime, kad sanatorijoje vaikai pasijustų ypatingi, mylimi, atsipalaiduotų, galėtų vėjavaikiškai pramogauti ir, žinoma, būtų sveiki, todėl sanatorijoje siūlomos ir vaikų sanatorinio gydymo programos.

 

Vaikų atostogų metu rezervacijos paprastai atliekamos iš anksto, tad raginame paskubėti!
Visas gydomąsias programas Birštone rasite čia ir galėsite atlikti rezervaciją.

 

*Akcija galioja vaikams iki 16 m. (išskyrus apsilankymus baseino ir pirčių komplekse – iki 18 m.), gyvenantiems kartu su suaugusiais, atvykstančiais su sanatorinio gydymo programomis. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksus įleidžiami tik su suaugusiu asmeniu. Suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

10 metų – 10 dovanų!
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kovas – moterų mėnuo, sutelkime dėmesį į savo ir savo artimųjų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, tausoti, saugoti save, kol rimtai nesunegalavome ir kol, regis, mažytė sveikatos problema netapo viską užgožiančia kasdienybe, kurios suvaldyti patiems jau nebepavyksta. Tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus, kurie tarsi rėkte rėkia, kad jau laikas sustoti, atsigręžti į save ir sutelkti dėmesį į savo sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Džiugus dešimtmetis: nuoširdaus darbo vaisiai
Drąsiai galima teigti, kad „Eglės sanatorija“ – įvairialypė, auganti ir kintanti. Nuo pat įsikūrimo pradžios Druskininkuose, dar 1972 metais, „Eglės sanatorija“ gerokai pasikeitė. 7-tajame dešimtmetyje, kiek toliau nuo miesto centro įkurta gydymo įstaiga, reabilitacijos centras, pritaikytas žmonių gydymui. Ar kas tada būtų pagalvojęs, kad dabar populiarumu garsėjanti ir jau 47-tuosius metus skaičiuojanti sanatorija, taps didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau