Balandžio 12–28 d. šeimos atostogų metas! Balandžio 12–28 d. šeimos atostogų metas!

Balandžio 12–28 d. šeimos atostogų metas!

Druskininkai
Bene geriausias laikas būna tada, kai kartu atostogauja visa šeima – kokybiškas poilsis su artimiausiais žmonėmis gerina tarpusavio santykius, atnaujina ir sustiprina ryšius, po atostogų šeimyna grįžta pailsėjusi, linksma, darbinga, o svarbiausia visi – sveiki ir laimingi! Sužinokite, ką balandžio 12–28 d. dovanosime jūsų vaikams!

Atostogos mokykloje vaikams – poilsis visai šeimai!

Linksmybes pradedame nuo balandžio 12 ir tęsiame iki pat balandžio 28!

VISIEMS sanatorijoje gyvenantiems vaikams dovanojame:

  1. Apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse KASDIEN (visiems iki 18 m.);
  2. Apsilankymą druskų kambaryje (gyvenantiems Economy ir Comfort) poliarizuotos šviesos terapiją „Bioptron“ aparatu (gyvenantiems Standard);
  3. Inhaliaciją su mineraliniu vandeniu.

Taip pat vaikų KASDIEN laukia specialiai jiems paruoštas vaikų meniu, įvairūs užsiėmimai, pramogos, edukacijos, specialios mankštos, kasdien dirbantis vaikų kambarys, kuriame tėveliai be jokio vargo gali palikti savo mažuosius su nuolat juos prižiūrinčia auklėtoja ir gausybe stalo ir kompiuterinių žaidimų su Kinect technologija, skatinančia vaikus ne tik smagiai leisti laiką, bet ir aktyviai judėti.

Norime, kad sanatorijoje vaikai pasijustų ypatingi, mylimi, atsipalaiduotų, galėtų vėjavaikiškai pramogauti ir, žinoma, būtų sveiki, todėl sanatorijoje siūlomos ir vaikų sanatorinio gydymo programos.

 

Vaikų atostogų metu rezervacijos paprastai atliekamos iš anksto, tad raginame paskubėti!
Visas gydomąsias programas Druskininkuose rasite čia ir galėsite atlikti rezervaciją.

 

*Akcija galioja vaikams iki 16 m. (išskyrus apsilankymus baseino ir pirčių komplekse – iki 18 m.), gyvenantiems kartu su suaugusiais, atvykstantiems su sanatorinio gydymo programomis. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksus įleidžiami tik su suaugusiu asmeniu. Suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Rugpjūtį vasarok lauke!
Vasarą leisti lauke – daug smagiau, o kvėpuoti tyru kurorto oru – daug sveikiau!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau