Inovacija Lietuvoje – lazerio terapija! Inovacija Lietuvoje – lazerio terapija!

Inovacija Lietuvoje – lazerio terapija!

Druskininkai
„Eglės sanatorijoje“ dar visai neseniai pristatyta abejingų nepaliksianti naujovė – „LASERNEEDLE TOUCH“ technologija. Tai vienintelė Lietuvoje taškinė mažo intensyvumo lazerio terapijos procedūra!

Ši technologija apjungia lazerį su specialia didelio galingumo tankio technologija (HPD), užtikrinančia reikiamą lazerio galią. Lazeris – išties unikalus, nes, lyginant su kitais panašiais lazerio aparatais, nekaitina ir nedegina audinių. Ši procedūra mažina skausmą ir audinių patinimą, uždegiminius procesus, gerina kraujotaką, mikrocirkuliaciją, skatina gijimo procesus, didina raumeninių skaidulų ir randų elastingumą.

Ši inovatyvi technologija įnešė gaivų oro gūsį į vis labiau modernėjančią „Eglės sanatoriją“!

Kitos naujienos

Kodėl verta atvykti į „Eglės sanatoriją“ su vaikais?
Mes orientuojamės į kokybišką visos šeimos poilsį, todėl kviečiame jus pasisemti sveikatos iš gamtos, pasimėgauti sveikatinančiomis procedūromis ir turiningu vaikų laisvalaikiu. Iki pat rugsėjo 30 d. turime jums ir jūsų šeimai specialų pasiūlymą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai!
Metas planuoti atostogas – atsipalaiduoti, pasimėgauti gamtos teikiama ramybe bei sveikata alsuojančiomis procedūromis! „Eglės sanatorija“ laukia jūsų – paruošėme net tris specialius pasiūlymus. Kviečiame pasinaudokite jums priklausančia valstybės kompensacija nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Rezervuokite jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Tarptautinis teatro festivalis – „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“
Į Druskininkų kurortą rugpjūčio 5 d. sugrįžta jau VI-tasis Tarptautinis teatro festivalis. Pristatome spektaklius, vyksiančius „Eglės sanatorijoje“ rugpjūčio 6–14 dienomis. Pasinerkite į meno ir kultūros pasaulį!
Druskininkai
Skaityti daugiau