Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart! Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!

Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ šiemet švenčia 50 metų jubiliejų! Esame dėkingi savo svečiams ir norime jus palepinti, tad atvykus visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio net 50 iš jūsų padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje!

Šventišką atmosferą šiais metais pajus kiekvienas įžengęs į „Eglės sanatoriją“. Visus atvykusius klientus šiais jubiliejiniais metais pasitiksime su saldžia staigmena, o savo 50-metį švenčiantys klientai bus pasveikinti, įteikiant specialią sanatorijos dovaną – firminę gertuvę mineraliniam vandeniui. Malonios staigmenos, loterijos, siurprizai ir dovanos klientų lauks ištisus metus. Viena iš jų – loterija, kurios metu galite laimėti tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje, kokios trukmės jūsų vizitas buvo šių metų birželio–spalio mėn. Šansas laimėti – išties didelis! Kiekvieną mėnesį iki spalio pabaigos bus renkami 10 laimingųjų – iš viso 50!

Taip pat šventinių metų proga sanatorija puošiasi jubiliejiniais ženklais. Nuo metų pradžios pasikeitė „Eglės sanatorijos“ logotipas, kuriame atsispindi skaičius 50, ir atsirado šalia esantis užrašas – „Jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata“. Važiuojant pro sanatoriją galima pamatyti kaip atgijo sanatorijos senoji registratūra – jos langus papuošė archyvinės nuotraukos iš procedūrų.

„Per penkiasdešimt sanatorijos metų susikaupė didžiuliai kiekiai istorinės medžiagos. Norisi šiuo brangiu ir vertingu istoriniu turtu pasidalinti su visais, prikeliant jį nuotraukų publikavimo, filmo sukūrimo ir istorijų pasakojimo forma“, − sako „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

Sanatorijos viduje galima pamatyti „sena – nauja“ nuotraukų koliažus, kuriuose atsispindi sanatorijos nueitas kelias – kaip keitėsi žmonės, aplinka, procedūros, technika. Tai dar geriau bus matyti specialiai šiai unikaliai progai kuriamame filme, kuriame pasakojama „Eglės sanatorijos“ gyvavimo istorija nuo pradžių pradžios. Ją istorijų ir atsiminimų pasakojimais atgaivins buvę sanatorijos vadovai, čia dirbę ir dirbantys darbuotojai, o vaizdais ji atgis stebint filmui prikeltas daugybę archyvinių nuotraukų.

Filmas pirmąkart rodytas oficialių jubiliejaus švenčių metu birželį, o šiuo metu prieinamas visiems „Eglės sanatorijos“ YouTube kanale. Filmą galite pažiūrėti paspaudę čia

 

LOTERIJOS SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

  1. Rezervuojate savo atvykimą Druskininkuose arba Birštone ir atvykstate pasirinktu laikotarpiu nuo 2022 06 01 iki 2022 10 31.
  2. Atvykę registratūroje užpildote loterijos bilietą.
  3. Mes kiekvieno mėnesio 1 dieną (liepos 1 d., rugpjūčio 1 d., rugsėjo 1 d., spalio 1 d., lapkričio 1 d.) ištraukiame po 10 laimingųjų burtų keliu, kurie tą mėnesį buvo apsistoję sanatorijoje.
  4. Net 10 užsakymų kiekvieną mėnesį padvigubėja – iš viso 50! T. y., jeigu jūs gavote pranešimą iš mūsų, kad laimėjote šioje loterijoje, o buvote atvykę su Sanatorinio gydymo programa 7 paroms – padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą kitai jūsų viešnagei. Šiuo atveju visiškai nemokamai atvyksite dar kartą su Sanatorinio gydymo programa 7 paroms*!

* Jei laimėsite, jums bus išrašytas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponas, kurį panaudoti galėsite per 12 mėnesių. Dovana į pinigus nekeičiama.

 

„Eglės sanatorija“ – jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata!

 

Naujienos publikavimo data: 2022 06 03

Kitos naujienos

Nuolaida sanatoriniam gydymui POLA kortelės turėtojams
Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Nuo šiol pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) nariams – POLA kortelės turėtojams – taikoma 10 proc. nuolaida sanatorinio gydymo programoms.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
50 Eur nuolaida mūsų vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! Dėkojame už jūsų kantrybę bei atsidavimą ir kviečiame jus sustiprinti savo sveikatą prieš ateinančius mokslo metus – suteikiame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms rugpjūčio mėnesį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose rugpjūčio mėnesį taps tarptautinio teatro festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, tarptautinio muzikos konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ ir kasmetinio tarptautinio tapybos plenero vieta! Pristatome rugpjūčio mėnesį vyksiančių kultūrinių renginių programą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau