Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart! Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!

Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ šiemet švenčia 50 metų jubiliejų! Esame dėkingi savo svečiams ir norime jus palepinti, tad atvykus visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio net 50 iš jūsų padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje!

Šventišką atmosferą šiais metais pajus kiekvienas įžengęs į „Eglės sanatoriją“. Visus atvykusius klientus šiais jubiliejiniais metais pasitiksime su saldžia staigmena, o savo 50-metį švenčiantys klientai bus pasveikinti, įteikiant specialią sanatorijos dovaną – firminę gertuvę mineraliniam vandeniui. Malonios staigmenos, loterijos, siurprizai ir dovanos klientų lauks ištisus metus. Viena iš jų – loterija, kurios metu galite laimėti tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje, kokios trukmės jūsų vizitas buvo šių metų birželio–spalio mėn. Šansas laimėti – išties didelis! Kiekvieną mėnesį iki spalio pabaigos bus renkami 10 laimingųjų – iš viso 50!

Taip pat šventinių metų proga sanatorija puošiasi jubiliejiniais ženklais. Nuo metų pradžios pasikeitė „Eglės sanatorijos“ logotipas, kuriame atsispindi skaičius 50, ir atsirado šalia esantis užrašas – „Jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata“. Važiuojant pro sanatoriją galima pamatyti kaip atgijo sanatorijos senoji registratūra – jos langus papuošė archyvinės nuotraukos iš procedūrų.

„Per penkiasdešimt sanatorijos metų susikaupė didžiuliai kiekiai istorinės medžiagos. Norisi šiuo brangiu ir vertingu istoriniu turtu pasidalinti su visais, prikeliant jį nuotraukų publikavimo, filmo sukūrimo ir istorijų pasakojimo forma“, − sako „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda.

Sanatorijos viduje galima pamatyti „sena – nauja“ nuotraukų koliažus, kuriuose atsispindi sanatorijos nueitas kelias – kaip keitėsi žmonės, aplinka, procedūros, technika. Tai dar geriau bus matyti specialiai šiai unikaliai progai kuriamame filme, kuriame pasakojama „Eglės sanatorijos“ gyvavimo istorija nuo pradžių pradžios. Ją istorijų ir atsiminimų pasakojimais atgaivins buvę sanatorijos vadovai, čia dirbę ir dirbantys darbuotojai, o vaizdais ji atgis stebint filmui prikeltas daugybę archyvinių nuotraukų.

Filmas pirmąkart bus parodytas oficialių jubiliejaus švenčių metu birželį ir netrukus po to bus prieinamas visiems YouTube kanale.

 

LOTERIJOS SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

  1. Rezervuojate savo atvykimą Druskininkuose arba Birštone ir atvykstate pasirinktu laikotarpiu nuo 2022 06 01 iki 2022 10 31.
  2. Atvykę registratūroje užpildote loterijos bilietą.
  3. Mes kiekvieno mėnesio 1 dieną (liepos 1 d., rugpjūčio 1 d., rugsėjo 1 d., spalio 1 d., lapkričio 1 d.) ištraukiame po 10 laimingųjų burtų keliu, kurie tą mėnesį buvo apsistoję sanatorijoje.
  4. Net 10 užsakymų kiekvieną mėnesį padvigubėja – iš viso 50! T. y., jeigu jūs gavote pranešimą iš mūsų, kad laimėjote šioje loterijoje, o buvote atvykę su Sanatorinio gydymo programa 7 paroms – padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą kitai jūsų viešnagei. Šiuo atveju visiškai nemokamai atvyksite dar kartą su Sanatorinio gydymo programa 7 paroms*!

* Jei laimėsite, jums bus išrašytas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponas, kurį panaudoti galėsite per 12 mėnesių. Dovana į pinigus nekeičiama.

 

„Eglės sanatorija“ – jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata!

 

Naujienos publikavimo data: 2022 06 03

Kitos naujienos

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Dar daugiau laisvės rinktis, patogumo sveikatinantis ir komforto mėgaujantis kiekviena akimirka „Eglės sanatorijoje“, nes čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Ilgus metus klientus džiuginančios sanatorinio gydymo programos, sudarytos iš gydomųjų procedūrų, apgyvendinimo pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną maitinimo, kasdienės hidrorelaksacijos ir turiningo laisvalaikio, atsižvelgus į išsakytus pageidavimus, buvo dar labiau patobulintos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!
Prieš pusšimtį metų birželio 5 dieną buvo atidaryta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose. Kviečiame pasinerti į sanatorijos istoriją – kaip ji kūrėsi, kaip augo ir tobulėjo iki šių dienų.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele dar paprasčiau
Kviečiame rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau