ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta! ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!

ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!

Birštonas Druskininkai
Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir mūsų darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros. Taip pat informuojame, kad dėl jūsų, kitų sanatorijos svečių ir mūsų darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu) arba greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).

Testo atlikti nereikia, jei vaikas yra persirgęs COVID-19 (praėjo mažiau nei 210 d. nuo teigiamo PGR tyrimo rezultato gavimo), arba turi antikūnų (galioja 60 d. gavus teigiamą tyrimo rezultatą (nuo rugpjūčio 16 d. ir vėliau)), arba yra pasiskiepijęs Europos sąjungoje įregistruota COVID-19 vakcina pagal pilną skiepijimo schemą. Atvykus reikia pateikti vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą patvirtinantį dokumentą arba greitąjį testą atlikti sanatorijoje atvykus (kaina – 6 Eur). Testas reikalingas tik vaikams atvykstant laikotarpiu nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d.

 

VEIKLA VAIKAMS* (spalio 29 d.–lapkričio 7 d.)

  • Nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse** kiekvieną vakarą.
  • Neribotas laikas vaikų žaidimų kambaryje nuo 9 val. iki 18 val., vaikus prižiūrint auklei.

* Tik vaikams gyvenant sanatorijoje kartu su suaugusiuoju.

** Apsistojus sanatorijoje Druskininkuose Economy arba Standard, nemokamai priklauso baseinų ir pirčių kompleksas, esantis gydykloje Standard | Economy. Apsistojus Comfort – baseinų ir pirčių kompleksas, esantis Comfort.

 

KOKIĄ PROGRAMĄ PASIRINKTI TĖVAMS?

Tėvai gali pasirinkti vieną iš gydomųjų programų*: Sanatorinio gydymo, Sanatorinio gydymo MINI, Sanatorinio gydymo MAXI arba Gydomąją programą PLIUS (Savaitgalio gydomoji programa). Atvykus su viena iš šių programų:

  • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas per parą;
  • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros (kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra) kiekvieną dieną, 3 kartų maitinimas per parą ir apgyvendinimas.

* Tėvams atvykus nakvynei su pusryčiais vaikui priklauso tik apgyvendinimas ir pusryčiai. Procedūros, baseinų ir pirčių kompleksas nepriklauso, reikia mokėti papildomai.

 

PROGRAMOS BIRŠTONE

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

 

 

Visa informacija gali keistis atsižvelgiant į situaciją šalyje.

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Naujienos publikavimo data: 2021 09 29

Naujienos korekcijos data: 2021 10 26

Kitos naujienos

Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele „Eglės sanatorijoje“ dar paprasčiau
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone kviečia rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pasitikite Naujuosius 2022 metus!
Išsiilgę švenčių ir linksmybių, 2022 metus kviečiame pasitikti drauge su „Eglės sanatorija“! Naujųjų metų vakarą – Druskininkuose ir Birštone – vyks ypatinga šventinė vakarienė, muzikiniai pasirodymai, o laikrodžiui išmušus 00:00 – dangų nuspalvins naujametinis fejerverkas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją
Augant susirgimų COVID-19 virusu skaičiui Lietuvoje ir norint užtikrinti kuo didesnį mūsų klientų ir sanatorijos darbuotojų saugumą, visi vaikai nuo 3 metų amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą arba greitąjį testą atlikti sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau