Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą! Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!

Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!

Birštonas Druskininkai
Sukate galvą ką šiemet padovanoti savo artimiesiems? Norisi būti originaliems, kad dovana būtų ir naudinga, ir džiuginanti? Dovanokite jiems sveikatą!

Puikia savijauta džiugu apdovanoti ne tik save, bet ir savo artimuosius, tad artėjant kalėdinių dovanų karštinei, pasvarstykite apie vertingiausią dovaną, kuri nudžiugins kiekvieną: poilsiaujant ir sveikatinantis Druskininkuose ir Birštone įsikūrusioje „Eglės sanatorijoje“, čia laukia natūralumu grįstos sveikatinančios procedūros, užburiančios gamtos apsuptyje.

„Eglės sanatorijoje“ į kiekvieną žmogų žiūrima kaip į nedalomą visumą, naudojami šimtmečius kurortą garsinę natūralūs veiksniai – mineralinis vanduo ir gydomasis purvas – yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, taip pat kineziterapija, psichoterapija ir dar daugeliu kitų – tai sukuria galimybes visapusiškai sveikatinti organizmą.

Norite įsigyti dovanų kuponą? Spauskite čia.

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau