Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą! Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!

Artėja kalėdinių dovanų karštinė: rinkitės vertingiausią dovaną – sveikatą!

Birštonas Druskininkai
Sukate galvą ką šiemet padovanoti savo artimiesiems? Norisi būti originaliems, kad dovana būtų ir naudinga, ir džiuginanti? Dovanokite jiems sveikatą!

Puikia savijauta džiugu apdovanoti ne tik save, bet ir savo artimuosius, tad artėjant kalėdinių dovanų karštinei, pasvarstykite apie vertingiausią dovaną, kuri nudžiugins kiekvieną: poilsiaujant ir sveikatinantis Druskininkuose ir Birštone įsikūrusioje „Eglės sanatorijoje“, čia laukia natūralumu grįstos sveikatinančios procedūros, užburiančios gamtos apsuptyje.

„Eglės sanatorijoje“ į kiekvieną žmogų žiūrima kaip į nedalomą visumą, naudojami šimtmečius kurortą garsinę natūralūs veiksniai – mineralinis vanduo ir gydomasis purvas – yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, taip pat kineziterapija, psichoterapija ir dar daugeliu kitų – tai sukuria galimybes visapusiškai sveikatinti organizmą.

Norite įsigyti dovanų kuponą? Spauskite čia.

Kitos naujienos

Stiklinę galeriją papuošė nauja paveikslų paroda!
Su vis dažniau į Lietuvą užplūstančiu šalto oro srautu, į stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose atkeliavo nauja paveikslų paroda – šįkart svečių akis ir širdis džiuginsime tapytojo Jono Daniliausko darbais.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau