Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus

Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus

Birštonas Druskininkai
Visus 2022 metus 50 metų jubiliejų minėjusi „Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2022 metų pabaigoje visi Egliečiai vertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 18 padalinių / skyrių Metų darbuotojus, Metų vadovą bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti ir apdovanoti piniginėmis premijomis 2023 metų Žiemos šventėje.

Gausus sanatorijos darbuotojų būrys susirinko Birštono kultūros centre, kuriame netilo juokas ir džiaugsmingas klegesys. Šalia darbuotojų apdovanojimų, šventės metu Egliečių laukė įspūdingas baleto šokėjų pasirodymas, Egliečių mylimo vedėjo Rolando Vilkončiaus programa, gardžios vaišės bei šventinis grupės „Dar“ koncertas.

Būti atsakingu, kolegišku, skirti ypatingą dėmesį klientui, jausti pagarbą žmogui, rūpintis sveikata ir noriai tobulėti – tai yra sanatorijoje puoselėjamos vertybės, kuriomis vadovaujasi Egliečiai ir pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos renkami geriausi darbuotojai. Jie taip pat pasižymi pozityvumu ir gebėjimu kurti gerą atmosferą darbe. Kolegoms šalia tokių žmonių yra gera dirbti, jie įkvepia šalia esančius siekti daugiau, nuoširdžiai įsitraukti į naujus projektus ir veiklas bei tuo džiaugtis.

 

2022 metų geriausiais „Eglės sanatorijos“ Metų darbuotojais išrinkti:

Vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja ILONA VAICKELIONIENĖ (Druskininkai)

Vadybininkė DOVILĖ GECEVIČIENĖ (Birštonas)

Pirkimų projektų vadovė LORETA JUODIŠIENĖ (Druskininkai / Birštonas)

Metų vadovu išrinkta Rinkodaros, komunikacijos ir pardavimų vadovė Aistė Povilauskaitė

 

Vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja Ilona Vaickelionienė sanatorijoje dirba jau 12 metų, ji apibūdinama kaip Eglietė, su kuria malonu dirbti. Išlaikydama 100 procentinę empatiją, savo darbe prioritetus teikia atsakingumui, sąžiningumo ir teisingumo principams. Jos kuriama atmosfera darbo vietoje ir motyvacija padrąsina ir įkvepia kitus kolegas, o rūpestis ir pagarba jaučiamas bendraujant ir su kolegomis, ir su klientais. Ji nuolat gilina žinias, prisiima atsakomybę ir aktyviai įsitraukia į naujas veiklas bei projektus.

 

Vadybininkė Dovilė Gecevičienė yra viena ilgiausiai dirbančių darbuotojų Birštone, ji sanatorijoje dirba jau 8 metus. Pradėjusi savo karjerą nuo kambarinės, tapo vyresniąja kambarine, o vėliau buvo paskirta vadybininke. 2016 ir 2020 metais Dovilė buvo išrinkta Švaros padalinio metų darbuotoja ir štai 2022 metais ji įvertinta kaip geriausia metų darbuotoja Birštone. Dovilę kolegos išskiria kaip Eglietę, šalia kurios jautiesi saugus, iš kurios visada sulauksi pagalbos ir patarimų reikalingų ir darbe, ir gyvenime. Dovilė yra ta darbuotoja, kuriai nereikia pasakoti apie savo darbus – jie yra puikiai visiems matomi, atliekami su dideliu darbštumu, sąžiningumu, profesionaliai ir kokybiškai.

 

Pirkimų projektų vadovė Loreta Juodišienė užima unikalias pareigas sanatorijoje. Loretai pradėjus dirbti sanatorijoje, pirkimo procesai įgavo aiškius rėmus, o derybinės  pozicijos buvo solidžiai sustiprintos. Kolegos Loretą apibūdina kaip gebančią įžvelgti problemas ir jas išspręsti iki galo, ji iniciatyvi, atsakinga, pastabi, o šalia ir draugiška, kolegiška ir maloniai bendraujanti. Tai Eglietė, kuri nenustoja maloniai stebinti, šalia kurios jautiesi saugiai, smagiai ir smalsiai stebi: o kas toliau?

 

Rinkodaros, komunikacijos ir pardavimų vadovė Aistė Povilauskaitė jau septynerius  metus kartu su visa komanda augina sanatorijos žinomumą, kuria jos reputaciją ir įvaizdį. O 2022 metai, kuomet sanatorija šventė 50 metų jubiliejų, Aistei buvo vieni didžiausių iššūkių metų. Pasitelkusi lyderystę, profesionalumą, atsidavimą darbui, kartu su komanda ji pasiekė, kad žinia apie sanatorijos jubiliejų pasklistų po visą Lietuvą.

 

Šalia šių pagrindinių apdovanojimų, ne mažiau svarbūs yra ir apdovanoti 18 padalinių / skyrių darbuotojai Druskininkuose ir Birštone. Šiuos darbuotojus rinko kiekviena komanda atskirai – išskirdama vieną žmogų, kuris labiausiai vertas geriausiojo vardo. Taip pat visus metus kiekvieną mėnesį yra skelbiami ir apdovanojami geriausiai klientų įvertinti darbuotojai. O metų pabaigoje susumavus daugiausiai gerų klientų atsiliepimų gavusius darbuotojus – buvo apdovanoti net 40 „Eglės sanatorijos“ darbuotojų. Visi apdovanojimus pelnę darbuotojai buvo pasveikinti jiems įteikiant pinigines premijas ir padėkas.

Kitos naujienos

Tik šią savaitę užsakant gydomąją programą, DOVANOJAME +1 nakvynę nemokamai!
Dovanojame jums atotrūkį nuo kasdienybės. Ir ne šiaip atotrūkį, o puikia sveikata, pakilia nuotaika ir pozityvia energija pulsuojantį pabėgimą į vieną gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkus arba Birštoną. „Eglės sanatorijoje“ jūsų laukia išskirtinis pasiūlymas: tik sausio 24–29 d. užsakius vieną iš sanatorinio gydymo programų 4 nakvynėms ar daugiau, dovanojame +1 papildomą nakvynę! Atvykimas iki birželio 1 d.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Kviečiame iki kovo 1 d. pasinaudoti medicinos darbuotojams skirta 50 Eur nuolaida. Atvykite sustiprinti savo fizinės ir psichologinės sveikatos jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
ŪKININKAMS – 50 Eur dovana!
Mes žinome kaip jūs vertinate gamtą. Ją ypatingai vertiname ir mes! Iki kovo 1 d. kviečiame ūkininkus pasinaudoti jiems skirta 50 Eur nuolaida. Pasinerkite į natūralius gydomuosius šaltinius ir sustiprinkite savo sveikatą jau dabar. Neatidėliokite – juk sveikata yra vertingiausias mūsų turtas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau