Naujiena! Atvažiuokite kartu su draugu – antram kambariui gaukite 20 % nuolaidą Naujiena! Atvažiuokite kartu su draugu – antram kambariui gaukite 20 % nuolaidą

Naujiena! Atvažiuokite kartu su draugu – antram kambariui gaukite 20 % nuolaidą

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorijoje“ viskas suplanuota už jus! Gydomosios procedūros, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas, turiningo laisvalaikio pramogos vakarais ir saldus miegas gamtos apsuptyje... Nuo balandžio 25 d. iki birželio 30 d. rezervavus du kambarius, antrajam taikoma 20 % nuolaida.

Nuo balandžio 25 d. iki birželio 30 d. atlikus du užsakymus, antrajam užsakymui taikoma 20 % nuolaida. Nuolaida galioja atvykus su viena iš gydomųjų programų Druskininkuose arba Birštone:

 

Ką verta žinoti?

Nuolaida galioja užsakant 2 kambarius vienu metu – atvykimo ir išvykimo data turi sutapti.

Nuolaida taikoma mažesnės kainos paketui.

Užsakymą atlikti ir gauti nuolaidą galima tik rezervuojant telefonu: +370 313 60220

Pasiūlymas galioja užsakius iki gegužės 31 d. rezervacijoms iki birželio 30 d.

Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis, nuolaidų kuponais, akcijomis ir specialiais pasiūlymais.

 

Pasinerkite į sveikatingumo atostogų sūkurį!

 

Naujienos publikavimo data: 2022 04 19

Kitos naujienos

Sanatorinis gydymas ŠEIMA – 50 % nuolaida vaikams
„Eglės sanatorija“ – tai tikri sveikatingumo namai visai šeimai. Čia galite atvykti su specialia Sanatorinio gydymo programa ŠEIMA ir pasinaudoti visą birželį galiojančia 50 % nuolaida vaikams! Jūsų laukia gydomosios procedūros, gardus maistas, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikų žaidimų kambarys ir raminanti gamtos didybė sveikatinančiam jūsų šeimos laikui drauge.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atnaujintas ESPA sertifikatas
Dar 2019 metais „Eglės sanatorijai“ buvo suteiktas Europos geriausiųjų įvertinimas – „EuropeSpa med“ sertifikatas, kuris pažymi vieną reikšmingiausių įmonės veiklos įvertinimų bei patvirtina, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus. 2022 metų pradžioje, iš naujo įvertinus „Eglės sanatorijos“ veiklą, sertifikatas buvo atnaujintas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje
Mūsų vertybės – pagarba žmogui ir dėmesys klientui – yra gyvos kiekviename Eglietyje! „Eglės sanatorija“ gavo net du „Pagirkime aptarnavimą“ 2021 m. apdovanojimus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau