Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.

Visi „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponai, kurių galiojimo laikas baigiasi iki 2020-12-23, bus pratęsti automatiškai.

„Eglės sanatorijos“ paslaugomis galėsite pasinaudoti iki 2020-12-23, nepaisant to, kad jūsų turimame dovanų kupone nurodyta kita galiojimo data. Jūsų patogumui – jums papildomai daryti nieko nereikia.

 

Apgailestaujame dėl galimų nepatogumų ir dėkojame už jūsų supratingumą.

 

Vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu, karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia.

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir dėkojame už supratingumą.

Rūpinkitės savo ir savo artimųjų sveikata – prevenciniai veiksmai yra tai, kas gali padėti susidoroti su šia išties neeiline situacija.

Karantino šalyje laikotarpiu užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie jūsų rezervacijas „Eglės sanatorijoje”, dirba TIK darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00). Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt. Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, prašome jūsų kantrybės ir dėkojame už supratingumą.
Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nuo virusų apsaugo elementari higiena – kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo laikymasis, tinkama oro cirkuliacija patalpose, saugus atstumo laikymasis.

Kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo taisyklės:

 • Kosint ar čiaudint, būtina užsidengti burną ar nosį su vienkartine nosine, nusisukti.
 • Jei nosinės neturite – kosėti ar čiaudėti į drabužius, kurie nekontaktuos su atvira ranka ir veiks kaip oro filtras (į alkūnės linkį, skverną).
 • Kosint ar čiaudint neužsidengti burnos ar nosies delnu.
 • Nosiai valyti bei išsišnypšti naudoti vienkartines nosines, jas panaudojus išmesti į šiukšlių dėžę ir nedelsiant nusiplauti rankas.
 • Nekosėti ir nečiaudėti aplinkui esant kitų žmonių (reikėtų išeiti į kitą vietą).
 • Neiškvėpti oro į kito žmogaus pusę.
 • Sveikas žmogus, atsidūręs kito žmogaus kosėjimo ar čiaudėjimo zonoje, turėtų nuo jo pasitraukti, trumpam sulaikyti kvėpavimą.
 • Būtina dėvėti medicininę kaukę, jei kosėjame ir čiaudime, kad sulaikytume su lašeliais viruso pasklidimą aplinkoje. Nepamirškime pakeisti kaukę nauja kuomet dėvima tampa drėgna. Vienkartinės kaukės pakartotinai nenaudojamos.
 • Panaudotas kaukes, servetėles ir kitas medžiagas išmesti ir nedelsiant nusiplauti rankas.
 • Kad virusas nepatektų į sveiką organizmą, neliesti akių, nosies ir burnos nenusiplovus rankų.
 • Bendri rankų higienos reikalavimai (plovimas) – prieš valgymą, po tualeto, po kontakto su gyvūnais, jų išskyromis, grįžus iš bet kokios viešos vietos.
 • Jei nėra galimybės nusiplauti rankų, galima naudoti alkoholio pagrindu pagamintą rankų antiseptiką su ne mažiau kaip 60% alkoholio.

 

Patalpų higienos taisyklės:

 • Būtina kuo dažniau vėdinti patalpas (virusai nemėgsta gryno ir gaivaus oro).

 

Saugaus atstumo laikymasis:

 • Didžiausią galimybę užsikrėsti virusinėmis ligomis turi žmonės, esantys iki 1 m atstumu nuo sergančiojo. Todėl rekomenduojama kiek įmanoma stengtis laikytis didesnio nei 1 m atstumo vieniems nuo kitų.
 • Tikslinga riboti susirinkimų ir asmeninių susitikimų skaičių, vengti nebūtinų renginių bei pramogų, pirmenybę teikti bendravimui telefonu ir kitomis ryšio priemonėmis. Patartina vengti socialinių ir religinių ritualų, kurių metu galimas artimesnis kontaktas ar sąlytis su kitais asmenimis bei jų liečiamais daiktais.

 

Saugokite savo ir aplinkinių sveikatą!

Ji – vertingiausias mūsų turtas.

Rankų plovimas – pagrindinė prevencinė priemonė norint išvengti susirgimo. Kada ir kaip jas plauti?

Rankas būtina plauti visada, kai pasinaudojate visuomeniniu transportu, pabuvę viešose vietose, pabendravę su sergančiu žmogumi, prieš valgį, pasinaudojus tualetu, prieš ir po maisto gaminimo, po darbo su nešvariais indais ar stalo įrankiais, prieš vaiko maitinimą, grįžus iš lauko, kiemo, daržo ar sodo, po ir prieš žaizdos sutvarkymą, po nosies valymo (kosint ar čiaudint), pažaidus su gyvūnais.

 

KAIP PLAUTI RANKAS?

 

Ranku Plovimas Lt

Viena iš pagrindinių „Eglės sanatorijos“ vertybių – sveikata, todėl dedame visas pastangas ir imamės atitinkamų veiksmų tam, kad užtikrintume saugią ir malonią aplinką savo klientams bei darbuotojams.

„Eglės sanatorija“ džiaugiasi renginių organizatorių atsakingumu ir pasitarusi drauge priėmė sprendimą vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos rekomendacijomis riboti masinius renginius, todėl keičia koncertų bei spektaklių, turėjusių vykti artimiausiu metu kino-koncertų salėje Druskininkuose, datas:

 • Spektaklis „Tobuli melagiai“ perkeliamas į gegužės 23 d.
 • Natalijos Bunkės koncertas perkeliamas į rugsėjo 12 d.
 • Grupės „Pikaso“ koncertas perkeliamas į rugsėjo 24 d.
 • Koncertas „Čigonų karalaitė“ perkeliamas į spalio 3 d.
 • Spektaklis „Man gal magnio trūksta?“ – atšaukiamas
 • „Mango“ koncertas – atšaukiamas (pirktus bilietus iš bilietai.lt galite iškeisti į artimiausius grupės koncertus Alytuje arba Vilniuje)
 • Spektaklis „Kakė Makė“ – atšaukiamas

Sveikata – vertingiausias žmogaus turtas, puoselėkime ir saugokime ją!

Svarbu! Jei perkelta renginio data jums netinka arba renginys, į kurį įsigijote bilietus buvo atšauktas, dėl pinigų grąžinimo už įsigytus bilietus, prašome kreiptis į bilietai.lt. Jeigu bilietus įsigijote „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, Laisvalaikio infocentre, prašome kreiptis į laisvalaikio darbuotojus darbo dienomis nuo 17:30 iki 19:00.