„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!

Prieš dešimtmetį, 2009 metais, Druskininkų mieste „Eglės sanatorija“ pristatė kitokį požiūrį į sanatoriją, o kartu su nauju požiūriu gimė kompleksas „Eglė+“. 2018 metų vasarą šis kompleksas, „Eglės sanatorijai“ pristačius tris komforto lygius, pakeitė savo pavadinimą į Comfort ir dabar su trenksmu nuo kovo 14 dienos pradeda švęsti 10-ąjį savo gimtadienį!

10 METŲ – 10 DOVANŲ!

Dovanos, kurios laukia KIEKVIENO „Eglės sanatorijos“ Comfort svečio Druskininkuose, apsistojusio kovo 14–balandžio 14 dienomis trims ir daugiau parų su sanatorinio gydymo programomis:

 1. Sveikatos kokteilis
 2. Kava / arbata ir pyragaitis
 3. Dėkliukas procedūrų knygelei
 4. Juodasis šokoladas su rožių žiedlapiais
 5. Priedas į mineralines vonias – japoninio laurenio eterinis aliejus
 6. Priedas į baltąjį purvą – levandų eterinis aliejus
 7. Laikysenos tyrimas
 8. Miško kelias
 9. Apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse (kasdien)
 10. Laimės šulinys (pietų ir vakarienės metu)

ir tai tik linksmybių pradžia

 • Visus, gimusius kovo 14 dieną, kviečiame Comfort gimtadienį švęsti kartu: apsistojus kovo 14–balandžio 14 dienomis vaišinsime vakariene (1 k.): ragausite šviežiai ruoštas midijas, mėgausitės vyno taure. O mažųjų mūsų svečių lauks ypatingas gimtadienio desertas ir pieno kokteilis.
 • Visą mėnesį sanatorijos svečių laukia įvairūs siurprizai, šventiniai renginiai, koncertai, Comfort istorinių nuotraukų paroda, specialios vietos nuotraukoms, kur galėsite įamžinti savo viešnagę „Eglės sanatorijoje“.

Visą mėnesį nuo kovo 14 iki balandžio 14 dienos – kiekviena diena kaip šventė!

 Norėdami atlikti rezervaciją, spauskite čia arba skambinkite +370 313 60220

Informacija apie pasikeitusį baseinų ir pirčių komplekso darbo laiką balandžio 19–26 dienomis.
Gydyklos baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Druskininkuose Standard balandžio 19–26 dienomis:
Balandžio 19–20 d. (penkt.–šešt.) 18:00–22:00
Balandžio 21 d. (sekm.) 14:00–22:00
Balandžio 22 d. (pirm.) 16:00–22:00
Balandžio 23–26 d. (antr.–penkt.) 18:00–22:00

 

Gydyklos baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Druskininkuose Comfort (Eglė+) balandžio 19–26 dienomis:
Balandžio 19 (penkt.) 17:00–22:00
Balandžio 20 d. ir 22 d. (šešt. ir pirm.) 16:00–22:00
Balandžio 21 d. (sekm.) 13:00–22:00
Balandžio 23–26 d. (antr.–penkt.) 18:00–22:00

Prieššventinėmis ir šventinėmis dienomis taikomos savaitgalio kainos, išskyrus balandžio 2326 d. 

Baseinų ir pirčių komplekso kainas rasite čia.

Informacija apie pasikeitusį baseinų ir pirčių komplekso darbo laiką balandžio 19–26 dienomis.
Gydyklos baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas Birštone balandžio 19–26 dienomis:
Balandžio 19 d. (penkt.) 16:00–22:00
Balandžio 20–21 d. (šešt.–sekm.) 14:00–22:00
Balandžio 22 d. (pirm.) 14:00–22:00
Balandžio 23–26 d. (antr.–penkt.) 16:00–22:00

Prieššventinėmis ir šventinėmis dienomis taikomos savaitgalio kainos, išskyrus balandžio 2326 d.

Baseinų ir pirčių komplekso kainas rasite čia.

Su plūstelėjusia pavasario šilumos banga, į „Eglės sanatoriją“ Birštone atkeliavo nauja tapybos paroda – „Studijos pasakojimai“, kurioje eksponuojami talentingojo Ričardo Garbačiausko meno kūriniai.

Tapytojas gimė 1956 m. Vilniuje, 1980 m. baigė tapybos studijas Vilniaus dailės institute ir pradėjo dirbti tuometiniame Šiaulių pedagoginiame institute (dabar – Šiaulių universitetas, menų fakultetas). Ėjo menų fakulteto dekano, tapybos katedros vedėjo pareigas, o nuo 2006 m. eina profesoriaus pareigas tapybos, dailės katedrose, 2009 m. jam suteiktas profesoriaus pedagoginis vardas. R. Garbačiauskas – Šiaulių universiteto Senato narys. Menininko ankstesnio kūrybinio etapo darbams būdingas simbolinis žmogaus figūros vaizdavimas su siurrealizmo elementais. Vėlesni darbai – abstrakčios kompozicijos, inspiruotos gamtos nuotaikų kitimo. Joms būdingas natūralių gamtos paviršių – žemės, vandens, uolų – faktūriškumas, tapybinės kalbos sudėtingumas. Šiandienės abstrakčios kompozicijos pasižymi struktūriškumu, dekoratyvių formų judėjimu bei kontrastais. Nors R. Garbačiauskas priklauso taip vadinamai koloristinei lietuvių tapybos krypčiai, į kurią įneša gaivumo, romantikos ir optimizmo, tačiau jam nesvetimas ir achromatinis tapybos lauko suvokimas: „Man abstrakčios tapybos kūrinys – tai emocija, intuicija, įžvalgos ir, be abejo, tam tikra meistrystė. Tai lyg džiazas. Ne visiems patinka, bet kūrėjui būtina ta improvizacijos laisvė“, – sako dailininkas.

Parodą „Eglės sanatorijoje“ apžiūrėti galite iki gegužės 15 dienos.

Pavasariškai šilumai ir saulei vis dažniau užkariaujant Lietuvos padangę, „Eglės sanatorija“ Druskininkuose balandžio 18 d. pristato jungtinę dviejų, itin žymių dailininkų – Simono Gutausko ir Linos Beržanskytės Trembo – tapybos darbų parodą.

„Eglės sanatorijos“ stiklinėje galerijoje eksponuojama paroda ypatinga tuo, kad čia galėsite išvysti skirtingus, unikalius tapybos braižus. S. Gutauskas daug dėmesio skiria potėpio kryptingumui, tapo šviesiomis, skaisčiomis spalvomis, atskleidžia paveikslo nuotaiką per šviesą, jo tapybai svetimas tuščias puošnumas bei išorinis grožis. Menininkas siekia aiškios ir įtaigios minties raiškos, dažniausiai jo tapyboje atsiskleidžia nusistovėjęs kūrybos temų ratas: tai žmogaus egzistencija, gyvenimiški kiekvieno mūsų „vaidmenys“, individo ir civilizacijos likimas. Tapytojos L. Beržanskytės Trembo braižas kiek kitoks – jos išpuoselėta raiškos poetika ir metodologija artima psichoanalizei: panirdama į svajingą ekstazę, autorė ieško vidinių kūrybinio įkvėpimo ištakų ir kartu suabsoliutina geidulingą vaizduotę. Iracionalus požiūris į tikrovę nepaneigia pamatinių grožio principų, tačiau juos šiek tiek susiaurina, mėgindamas įteigti, kad tik metaforiškas jausmų simbolizmas vertas išskirtinio dėmesio. Šios menininkės kūriniai mus užlieja ne tik vaizdu, spalvomis, bet, rodos, ir kvapais, ir skoniu.

Išties unikalią S. Gutausko ir L. Beržanskytės Trembo kūrybą galite išvysti „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, stiklinėje galerijoje iki gegužės 15 d. 

Balandžio 19–22 d. ilgasis, šventinis savaitgalis Druskininkuose nusimato išties įdomus: Druskininkų miestas kviečia į Pavasario šventę, o šeštadienio vakare „Eglės sanatorijoje“ laukia įspūdingas, neeilinis POP muzikos karalienės koncertas!

Druskininkų miestas kviečia į Pavasario šventę, kurios pagrindinis akcentas – narcizų žydėjimas. Vijūnėlės parke, japoniškų sakurų fone, žiedus skleidžia apie pusė milijono narcizų! Ši įspūdinga narcizų jūra – tai kerintis, kvapą gniaužiantis reginys, kuriuo pasigrožėti ir įamžinti jau nuo 2012 metų skuba ir druskininkiečiai, ir svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių.

Taip pat šį šventinį savaitgalį – 20 d. šeštadienio vakarą, 20 val., „Eglės sanatorijoje“ kino-koncertų salėje laukia neeilinis svečias – POP muzikos karalienė, priverčianti minias šėlti – Džordana BUTKUTĖ. 

Bilietų užsakymas ir rezervacija telefonu +370 65038525 arba bilietus įsigyti galite prieš renginį prie įėjimo į kino-koncertų salę.

Bilietų kiekis ribotas!

Butkute 4 20

Ar pastebėjote, kad po šaltos žiemos ir po ilgo buvimo namuose, atėjus pavasariui ypač norisi ištrūkti į gamtą, kur būtų galima sustoti, atsikvėpti ir palikus visus rūpesčius užmarštyje – pailsėti. Trumpam pasprukite nuo darbų ir kasdienybės su programa „Pavasario atokvėpis“, į kurią įtraukta daugiau nei 20 gydomųjų procedūrų ir DOVANA!

Programą sudarančios procedūros:

 • Kineziterapija vandenyje grupėje, 3 kartai;
 • Kineziterapija vertikalioje vonioje, 1 kartas;
 • Gydomoji vonia, 2 kartai;
 • Gydomasis purvas, 2 kartas;
 • Klasikinis masažas (15 min.), 2 kartai;
 • Povandeninis masažas (20 min.), 1 kartas;
 • Masažas aparatu: „Wellsystem medical plus“ arba „LymphaMat“, arba „Stimawell“, 1 kartas;
 • Haloterapija, 1 kartas;
 • Inhaliacija, 1 kartas;
 • Audiovizualinė relaksacija, 1 kartas;
 • Aromaterapija, 1 kartas;
 • Deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis, 4 kartai.

DOVANA! Kineziterapija su modernia Funkcinės diagnostikos ir reabilitacijos centro įranga!

Daugiau informacijos apie programą sužinosite ir rezervaciją Birštone galėsite atlikti paspaudę čia.