Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį! Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!

Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!

Birštonas Druskininkai
Prieš pusšimtį metų birželio 5 dieną buvo atidaryta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose. Kviečiame pasinerti į sanatorijos istoriją – kaip ji kūrėsi, kaip augo ir tobulėjo iki šių dienų.

1968 metais į miško aikštelę Druskininkų pakraštyje atėjo pirmieji statybininkai, 1972 metų birželio mėnesį dar palyginti kukliomis sąlygomis „Eglės sanatorija“ priėmė pirmuosius klientus, o nuo 1974 metų vasaros čia vienu metu gydėsi jau 500 žmonių. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio vyko į „Eglės sanatoriją“ ieškodami efektyvaus gydymo ir puikios savijautos receptų. 1986 metais įrengti nauji Žilvino bei administracinio pastato korpusai, kiek vėliau ir antrasis Žilvino korpusas, leido apgyvendinti dar daugiau lankytojų. 1993 metais dar gausesnio lankytojų antplūdžio sanatorija sulaukė prasidėjus mineralinio vandens biuvetės rekonstrukcijai, o 1995 m. valstybinė sanatorija buvo reorganizuota į AB „Eglės“ sanatoriją.

Nuo 2003 metų, siekdama prisitaikyti prie klientų poreikių, didesnio jų srauto iš Lietuvos ir užsienio, „Eglės sanatorija“ pradėjo tikrą renovacijų maratoną. Pirmiausia buvo renovuoti gyvenamieji korpusai, vėliau 2009 m. atidarytas visiškai naujas kompleksas Eglė+ (šiuo metu – Comfort). Būtent šiame komplekse gyvenant ir norint pasiekti gydyklą, maitinimo salę ar laisvalaikio pramogas nebereikėjo išeiti į lauką – viskas apjungta ir įkurta po vienu stogu. Tai buvo didelis ir svarbus žingsnis, sulaukęs teigiamo klientų įvertinimo ir padėjęs pamatus vis labiau modernių ir šiuolaikiškų sprendimų atrandančiai sanatorijai.

Kitas itin reikšmingas įvykis sanatorijos gyvavimo istorijoje – 2013 metais „Eglės sanatorija“ buvo atidaryta Birštono kurorte. Tačiau, su naujos sanatorijos atidarymu, Druskininkuose pokyčių ir rekonstrukcijų nesumažėjo. Čia 2018 metais buvo renovuoti gyvenamieji A, B ir C korpusai, taip pat pastatyta stiklinė galerija, jungianti minėtus korpusus su mineralinio vandens biuvete bei gydykla. Tais metais sanatorija savo klientams pristatė ir naują apgyvendinimo struktūrą – galimybę pasirinkti vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort.

Per šiuos ilgus gyvavimo metus „Eglės sanatorija“ keitėsi – tapo moderni, inovatyvi, plėtė savo paslaugų spektrą, siūlė vis daugiau naujų procedūrų, diagnostinių kompleksų bei gydymo programų. Tačiau  nepakito viena – „Eglės sanatorija“ iki pat šių dienų išlaikė natūralumu paremtas gydymo tradicijas.

Sanatorijos YouTube kanale jau galite pamatyti specialiai šiai unikaliai progai sukurtą filmą, kuriame pasakojama „Eglės sanatorijos“ gyvavimo istorija nuo pradžių pradžios. Ją istorijų ir atsiminimų pasakojimais atgaivino buvę sanatorijos vadovai, čia dirbę ir dirbantys darbuotojai, o vaizdais ji atgimsta stebint filmui prikeltas daugybę archyvinių nuotraukų. Filmą pamatysite paspaudę šią nuorodą.

 

Naujienos publikavimo data: 2022 06 03

Kitos naujienos

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau