Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį! Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!

Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!

Birštonas Druskininkai
Prieš pusšimtį metų birželio 5 dieną buvo atidaryta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose. Kviečiame pasinerti į sanatorijos istoriją – kaip ji kūrėsi, kaip augo ir tobulėjo iki šių dienų.

1968 metais į miško aikštelę Druskininkų pakraštyje atėjo pirmieji statybininkai, 1972 metų birželio mėnesį dar palyginti kukliomis sąlygomis „Eglės sanatorija“ priėmė pirmuosius klientus, o nuo 1974 metų vasaros čia vienu metu gydėsi jau 500 žmonių. Žmonės ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio vyko į „Eglės sanatoriją“ ieškodami efektyvaus gydymo ir puikios savijautos receptų. 1986 metais įrengti nauji Žilvino bei administracinio pastato korpusai, kiek vėliau ir antrasis Žilvino korpusas, leido apgyvendinti dar daugiau lankytojų. 1993 metais dar gausesnio lankytojų antplūdžio sanatorija sulaukė prasidėjus mineralinio vandens biuvetės rekonstrukcijai, o 1995 m. valstybinė sanatorija buvo reorganizuota į AB „Eglės“ sanatoriją.

Nuo 2003 metų, siekdama prisitaikyti prie klientų poreikių, didesnio jų srauto iš Lietuvos ir užsienio, „Eglės sanatorija“ pradėjo tikrą renovacijų maratoną. Pirmiausia buvo renovuoti gyvenamieji korpusai, vėliau 2009 m. atidarytas visiškai naujas kompleksas Eglė+ (šiuo metu – Comfort). Būtent šiame komplekse gyvenant ir norint pasiekti gydyklą, maitinimo salę ar laisvalaikio pramogas nebereikėjo išeiti į lauką – viskas apjungta ir įkurta po vienu stogu. Tai buvo didelis ir svarbus žingsnis, sulaukęs teigiamo klientų įvertinimo ir padėjęs pamatus vis labiau modernių ir šiuolaikiškų sprendimų atrandančiai sanatorijai.

Kitas itin reikšmingas įvykis sanatorijos gyvavimo istorijoje – 2013 metais „Eglės sanatorija“ buvo atidaryta Birštono kurorte. Tačiau, su naujos sanatorijos atidarymu, Druskininkuose pokyčių ir rekonstrukcijų nesumažėjo. Čia 2018 metais buvo renovuoti gyvenamieji A, B ir C korpusai, taip pat pastatyta stiklinė galerija, jungianti minėtus korpusus su mineralinio vandens biuvete bei gydykla. Tais metais sanatorija savo klientams pristatė ir naują apgyvendinimo struktūrą – galimybę pasirinkti vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort.

Per šiuos ilgus gyvavimo metus „Eglės sanatorija“ keitėsi – tapo moderni, inovatyvi, plėtė savo paslaugų spektrą, siūlė vis daugiau naujų procedūrų, diagnostinių kompleksų bei gydymo programų. Tačiau  nepakito viena – „Eglės sanatorija“ iki pat šių dienų išlaikė natūralumu paremtas gydymo tradicijas.

Netrukus sanatorijos YouTube kanale pasirodys  specialiai šiai unikaliai progai kuriamas filmas, kuriame pasakojama „Eglės sanatorijos“ gyvavimo istorija nuo pradžių pradžios. Ją istorijų ir atsiminimų pasakojimais atgaivins buvę sanatorijos vadovai, čia dirbę ir dirbantys darbuotojai, o vaizdais ji atgis stebint filmui prikeltas daugybę archyvinių nuotraukų.

 

Naujienos publikavimo data: 2022 06 03

Kitos naujienos

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Dar daugiau laisvės rinktis, patogumo sveikatinantis ir komforto mėgaujantis kiekviena akimirka „Eglės sanatorijoje“, nes čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Ilgus metus klientus džiuginančios sanatorinio gydymo programos, sudarytos iš gydomųjų procedūrų, apgyvendinimo pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną maitinimo, kasdienės hidrorelaksacijos ir turiningo laisvalaikio, atsižvelgus į išsakytus pageidavimus, buvo dar labiau patobulintos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!
„Eglės sanatorija“ šiemet švenčia 50 metų jubiliejų! Esame dėkingi savo svečiams ir norime jus palepinti, tad atvykus visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio net 50 iš jūsų padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele dar paprasčiau
Kviečiame rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau