50 Eur nuolaida mūsų vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams! 50 Eur nuolaida mūsų vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!

50 Eur nuolaida mūsų vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!

Birštonas Druskininkai
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! Dėkojame už jūsų kantrybę bei atsidavimą ir kviečiame jus sustiprinti savo sveikatą prieš ateinančius mokslo metus – suteikiame jums 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms rugpjūčio mėnesį.

Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Sanatorijoje jūsų laukia gydomosios procedūros, natūralūs gamtiniai veiksniai – durpinis purvas ir mineralinis vanduo – gėlo ir mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas, užburianti aplinka, vaikų žaidimų kambarys ir turiningos laisvalaikio pramogos. „Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Nuo rugpjūčio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone dovanoja pedagogams – mokytojams, darželių auklėtojams, dėstytojams50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms.

Programos, kurioms galioja 50 Eur nuolaida:

  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas ŠEIMA
  • Gydomoji programa PLIUS
  • Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19

 

Svarbu! Nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą jūsų profesiją patvirtinantį dokumentą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

Kitos naujienos

Nuolaida sanatoriniam gydymui POLA kortelės turėtojams
Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Nuo šiol pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) nariams – POLA kortelės turėtojams – taikoma 10 proc. nuolaida sanatorinio gydymo programoms.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rugpjūčio kultūrinių renginių maratonas!
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose rugpjūčio mėnesį taps tarptautinio teatro festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, tarptautinio muzikos konkurso-festivalio „Muzika be sienų“ ir kasmetinio tarptautinio tapybos plenero vieta! Pristatome rugpjūčio mėnesį vyksiančių kultūrinių renginių programą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“: spektaklių repertuaras
Rugpjūčio 4–15 dienomis į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose sugrįžta spektakliai! Jau keletą metų „Eglės sanatorija“ yra festivalio „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“ pristatymo spektaklių vieta. Mūsų svečiai ir miesto gyventojai gali ne tik pagerinti sveikatą, atsigerti mineralinio vandens ir įkvėpti šimtamečių pušų kvapo, bet ir, neišeidami iš sanatorijos, pažvelgti į teatro užkulisius. Skelbiamos spektaklių datos, laikas ir kainos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau