5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai 5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai

5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorijos“ procedūrų sąraše yra tokių procedūrų, kurios sanatorijos svečiams kelia abejones, neryžtingus atodūsius ir net tam tikras baimes, bet visos šios procedūros nėra tokios jau baisios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jos greičiau yra baisiai naudingos jūsų sveikatai!

1. Ekstremalus šaltis

Pagalvokite apie procedūrą, kurios metu turite įeiti į nedidelę patalpą, kurioje temperatūra svyruoja nuo -100°C iki -140°C. O taip, jūs supratote teisingai. Baugu? Gal ir baisoka, bet tai labai naudinga, o procedūros metu veikiančios skystos azoto dujos neleidžia jums sušalti itin žemoje temperatūroje. Ši procedūra vadinasi krioterapija. Jos metu malšinami ūmūs ir lėtiniai skausmai, uždegimai, aktyvina kraujotaka, gerėja nuotaika ir miego kokybė.

DS 0193

Krioterapija

 

2. Dujų injekcijos

Dujų injekcijos skamba vis dar neįprastai, nors procedūra atsirado toli gražu ne vakar. Procedūros metu patyręs gydytojas specialiu aparatu po oda suleidžia išvalytą CO2. Kraujo tekėjimas įjungia teisingus gynybinius mechanizmus – ir sudie, skausme, sveikas, gydyme ir sergančių sąnarių bei raumenų reabilitacija! Žinoma, tai labai supaprastintas procedūros aprašymas. Tiesą sakant, viskas yra daug sudėtingiau, bet įmantriomis formulėmis nesuksime jums galvos. Viskas, ką jums reikia žinoti – ši procedūra stulbinamai veiksminga, o įvairūs gydomieji faktoriai užima visą puslapį!

 

3. Gydymas elektra

Gydymas elektra?! Hrrr, skamba kaip kankinimo būdas, naudotas prieš šimtus metų. Laimei, elektroterapija šiuolaikinėse sanatorijose atrodo visiškai kitaip − jaukiose patalpose įrengti mokslininkų ir medikų sukurti moderniausi prietaisai. Pripažinkite, elektrostimuliacija skamba kur kas maloniau, nei gydymas elektra. Taip procedūras, kuriose veikia elektra, vadiname ir mes. Šios procedūros yra visiškai saugios ir neįtikėtinai malonios. Štai, pavyzdžiui, elektrostimuliacija, masažas ir termoterapija viename su „Stima Well“ aparatu stimuliuoja tiek paviršinius, tiek giliuosius raumenis, taip sukuriant tobulą kombinaciją: efektyvų skausmo malšinimą, raumenų atpalaidavimą ir raumenų stiprinimą.

DS 0111

Elektrostimuliacija, masažas ir termoterapija viename su „Stima Well“ aparatu

 

4. Žarnyno dušas

Nors ir nebaisu, tačiau savanoriškai darytis klizmos niekas nenori. Pirma, ką jums reikia žinoti, žarnyno dušas ir klizma nėra vienas ir tas pats. O antra, vieną kartą išbandę šią unikalią procedūrą, klientai vėliau į ją tikrai sugrįžta savo noru. Galbūt tai ir nėra pati maloniausia procedūra, tačiau lengvumo jausmo palyginti negalima su niekuo. Jei klientė ar klientas tiesiogine prasme plazda sanatorijos koridoriais su paslaptinga šypsena veide, didelė tikimybė, kad tai yra žarnyno dušo nuopelnas. Žarnyno dušas atliekamas su natūraliu mineraliniu vandeniu tiesiogine ta žodžio prasme daro stebuklus: ne veltui jis vadinamas giluminiu organizmo valymu. Ši procedūra stimuliuoja virškinimo organus, imuninę sistemą, refleksines zonas, šalina toksinus, malšina uždegimus ir atstato normalų žarnyno dydį. O tokiu būdu galite lengviau atsikratyti ir nepageidaujamo pilvuko.

 

5. Gydymas purvu

Gydymo purvu naudą įrodė ilgametė jo naudojimo gydomuosiuose kurortuose patirtis. Tačiau, nepatikėsite, ši procedūra kai kuriems žmonėms vis dar kelia nemažai abejonių ir baimių! Bet čia viskas priklauso nuo jūsų nusiteikimo: ką matote atsistoję prieš durpiniu purvu pripildytą vonią? Mes matome naudingą procedūrą ir galimybę panirti į šiltą masę, kuri labiau primena ištirpusį šokoladą nei purvą. O kol galvojate apie karštą šokoladą, durpinis purvas termiškai, biologiškai ir chemiškai veikia jūsų organizmą. Gydomąjį durpinio purvo poveikį sunku nusakyti trumpai. Šios procedūros metu jūsų organizmą veikia du gydomieji gamtiniai veiksniai – mineralinis vanduo ir durpinis purvas. Procedūros metu gerėja audinių ir organų kraujotaka, limfos apytaka, didėja deguonies pasisavinimas, skatinama medžiagų apykaita, mažinamas uždegimas, malšinamas skausmas, procedūra veikia antibakteriškai, mažina kraujo krešėjimą, gerina odos ląstelių regeneraciją, plečia poras ir šalina iš organizmo toksinus, aktyvina endokrininių liaukų veiklą, stiprina imuninę sistemą, teigiamai veikia centrinės nervų sistemos veiklą…

 

DS 1988

Durpinio purvo mineralinė vonia

 

Taigi, iš pirmo žvilgsnio šiurpą keliančių, tačiau labai naudingų procedūrų „Eglės sanatorijoje“ yra kur kas daugiau nei šiame sąraše. Čia gausu tokių procedūrų kaip lazerio terapija, ultragarso, ozono, deguonies, anglies dioksido terapija, magneto terapija, šviesos, spalvų… Tad, jeigu kitą kartą kokia nors procedūra iš pirmo žvilgsnio atrodys šiek tiek bauginanti, būtinai į ją pažvelkite kitu kampu – tikėtina, kad savyje ji slepia daugybę puikių gydomųjų savybių.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

Kitos naujienos

Procedūrų kortelė – jūsų telefone!
Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!
2023 po truputėlį beldžiasi į duris. Ar girdi?! „Eglės sanatorija“ pristato Naujųjų metų programą Druskininkuose ir Birštone.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
50 Eur dovana medicinos darbuotojams!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Atvykite sustiprinti sveikatos į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 23 d. dirbantiems medicinos sektoriuje padovanosime 50 Eur sveikatinimo programoms!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau