2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“ 2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“

2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“

Birštonas Druskininkai
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.

Mobilioji programėlė tobulinama iki šiol, lapkričio pabaigoje įdiegtos ir naujos funkcijos: galimybė pakeisti procedūros laiką arba ją atšaukti, pateikta informacija apie baseinų ir pirčių kompleksų, kavinių, maitinimo salių darbo laiką. Daugiau apie programėlę skaitykite čia.

Taip pat „Eglės sanatorija“ norėdama pagreitinti informacijos sklaidą ir sumažinti gamtos išteklių naudojimą pristatė info-terminalus, kuriuose pateikta ne tik pagrindinė informacija apie sanatoriją, bet ir apie pačius Druskininkų ir Birštono kurortus: lankytinas vietas ir šiuose miestuose vykstančius renginius. Tikima, kad info-terminalai prisidės prie turizmo skatinimo, kurortų populiarinimo, padės mažinti spausdintos medžiagos poreikį ir atskleis vis labiau modernėjančių Lietuvos kurortų galimybes. Šie info-terminalai klientams pasiekiami registratūrose.

Ateityje „Eglės sanatorija“ žada nesustoti ir toliau tobulinti šiuos įrenginius. Juos norima pritaikyti ir individualiems kliento poreikiams, pavyzdžiui: kelionės į oro uostą planavimui, lėktuvo ar traukinio bilietų spausdinimui ir panašiai. Info-terminalų diegimo ir mobiliosios programėlės tobulinimo projektą „Eglės sanatorija“ įgyvendino Europos sąjungos finansuojamos programos „Turizmo inovacijos“ lėšomis.

Tiek mobilioji programėlė, tiek info-terminalai pritaikyti ne tik lietuviškai kalbantiems klientams, bet ir anglų, rusų, vokiečių kalbomis. „Eglės sanatorijos“ Rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadovė Aistė Povilauskaitė teigia, kad sanatorija nori žengti koja kojon kartu su išmaniosiomis technologijomis: „Siekiame būti lankstūs, modernūs ir patrauklūs savo klientams, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be išmaniųjų įrenginių. Tai darome mūsų klientų patogumui ir dar didesniam komfortui sukurti.“

Kitos naujienos

Nuo gruodžio 22 d. teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu
Apgailestaujame, dėl mūsų šalyje paskelbto karantino apribojimų ir dėl blogos epidemiologinės situacijos Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ nuo gruodžio 22 d. iki atskiro pranešimo, negalės suteikti paslaugų klientams, atvykstantiems savomis lėšomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – TV ir radijo laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė
Šįkart „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose svečiuojasi Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukrele Luna. Kviečiame į virtualų pokalbį su žinoma televizijos, radijo laidų vedėja ir žurnaliste Rimante.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau