10 metų – 10 dovanų! 10 metų – 10 dovanų!

10 metų – 10 dovanų!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!

Prieš dešimtmetį, 2009 metais, Druskininkų mieste „Eglės sanatorija“ pristatė kitokį požiūrį į sanatoriją, o kartu su nauju požiūriu gimė kompleksas „Eglė+“. 2018 metų vasarą šis kompleksas, „Eglės sanatorijai“ pristačius tris komforto lygius, pakeitė savo pavadinimą į Comfort ir dabar su trenksmu nuo kovo 14 dienos pradeda švęsti 10-ąjį savo gimtadienį!

10 METŲ – 10 DOVANŲ!

Dovanos, kurios laukia KIEKVIENO „Eglės sanatorijos“ Comfort svečio Druskininkuose, apsistojusio kovo 14–balandžio 14 dienomis trims ir daugiau parų su sanatorinio gydymo programomis:

 1. Sveikatos kokteilis
 2. Kava / arbata ir pyragaitis
 3. Dėkliukas procedūrų knygelei
 4. Juodasis šokoladas su rožių žiedlapiais
 5. Priedas į mineralines vonias – japoninio laurenio eterinis aliejus
 6. Priedas į baltąjį purvą – levandų eterinis aliejus
 7. Laikysenos tyrimas
 8. Miško kelias
 9. Apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse (kasdien)
 10. Laimės šulinys (pietų ir vakarienės metu)

ir tai tik linksmybių pradžia

 • Visus, gimusius kovo 14 dieną, kviečiame Comfort gimtadienį švęsti kartu: apsistojus kovo 14–balandžio 14 dienomis vaišinsime vakariene (1 k.): ragausite šviežiai ruoštas midijas, mėgausitės vyno taure. O mažųjų mūsų svečių lauks ypatingas gimtadienio desertas ir pieno kokteilis.
 • Visą mėnesį sanatorijos svečių laukia įvairūs siurprizai, šventiniai renginiai, koncertai, Comfort istorinių nuotraukų paroda, specialios vietos nuotraukoms, kur galėsite įamžinti savo viešnagę „Eglės sanatorijoje“.

Visą mėnesį nuo kovo 14 iki balandžio 14 dienos – kiekviena diena kaip šventė!

 Norėdami atlikti rezervaciją, spauskite čia arba skambinkite +370 313 60220

Kitos naujienos

10 metų – 10 dovanų!
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Kovas – moterų mėnuo, sutelkime dėmesį į savo ir savo artimųjų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, tausoti, saugoti save, kol rimtai nesunegalavome ir kol, regis, mažytė sveikatos problema netapo viską užgožiančia kasdienybe, kurios suvaldyti patiems jau nebepavyksta. Tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus, kurie tarsi rėkte rėkia, kad jau laikas sustoti, atsigręžti į save ir sutelkti dėmesį į savo sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Džiugus dešimtmetis: nuoširdaus darbo vaisiai
Drąsiai galima teigti, kad „Eglės sanatorija“ – įvairialypė, auganti ir kintanti. Nuo pat įsikūrimo pradžios Druskininkuose, dar 1972 metais, „Eglės sanatorija“ gerokai pasikeitė. 7-tajame dešimtmetyje, kiek toliau nuo miesto centro įkurta gydymo įstaiga, reabilitacijos centras, pritaikytas žmonių gydymui. Ar kas tada būtų pagalvojęs, kad dabar populiarumu garsėjanti ir jau 47-tuosius metus skaičiuojanti sanatorija, taps didžiausia ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės Europoje?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau