10 metų – 10 dovanų! 10 metų – 10 dovanų!

10 metų – 10 dovanų!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!

Prieš dešimtmetį, 2009 metais, Druskininkų mieste „Eglės sanatorija“ pristatė kitokį požiūrį į sanatoriją, o kartu su nauju požiūriu gimė kompleksas „Eglė+“. 2018 metų vasarą šis kompleksas, „Eglės sanatorijai“ pristačius tris komforto lygius, pakeitė savo pavadinimą į Comfort ir dabar su trenksmu nuo kovo 14 dienos pradeda švęsti 10-ąjį savo gimtadienį!

10 METŲ – 10 DOVANŲ!

Dovanos, kurios laukia KIEKVIENO „Eglės sanatorijos“ Comfort svečio Druskininkuose, apsistojusio kovo 14–balandžio 14 dienomis trims ir daugiau parų su sanatorinio gydymo programomis:

 1. Sveikatos kokteilis
 2. Kava / arbata ir pyragaitis
 3. Dėkliukas procedūrų knygelei
 4. Juodasis šokoladas su rožių žiedlapiais
 5. Priedas į mineralines vonias – japoninio laurenio eterinis aliejus
 6. Priedas į baltąjį purvą – levandų eterinis aliejus
 7. Laikysenos tyrimas
 8. Miško kelias
 9. Apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse (kasdien)
 10. Laimės šulinys (pietų ir vakarienės metu)

ir tai tik linksmybių pradžia

 • Visus, gimusius kovo 14 dieną, kviečiame Comfort gimtadienį švęsti kartu: apsistojus kovo 14–balandžio 14 dienomis vaišinsime vakariene (1 k.): ragausite šviežiai ruoštas midijas, mėgausitės vyno taure. O mažųjų mūsų svečių lauks ypatingas gimtadienio desertas ir pieno kokteilis.
 • Visą mėnesį sanatorijos svečių laukia įvairūs siurprizai, šventiniai renginiai, koncertai, Comfort istorinių nuotraukų paroda, specialios vietos nuotraukoms, kur galėsite įamžinti savo viešnagę „Eglės sanatorijoje“.

Visą mėnesį nuo kovo 14 iki balandžio 14 dienos – kiekviena diena kaip šventė!

 Norėdami atlikti rezervaciją, spauskite čia arba skambinkite +370 313 60220

Kitos naujienos

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 4 d. nedirbs „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose
Mieli „Eglės sanatorijos“ svečiai, pranešame, kad birželio 4 dieną visame Druskininkų mieste vyks šilumos tinklų profilaktiniai darbai, todėl nebus teikiamas karštas vanduo. „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas birželio 4 nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.
Druskininkai
Skaityti daugiau