10 metų – 10 dovanų!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ Comfort Druskininkuose kovo 14–balandžio 14 dienomis švenčia savo 10-ties metų jubiliejų! Visą mėnesį – kiekviena diena kaip šventė!

Prieš dešimtmetį, 2009 metais, Druskininkų mieste „Eglės sanatorija“ pristatė kitokį požiūrį į sanatoriją, o kartu su nauju požiūriu gimė kompleksas „Eglė+“. 2018 metų vasarą šis kompleksas, „Eglės sanatorijai“ pristačius tris komforto lygius, pakeitė savo pavadinimą į Comfort ir dabar su trenksmu nuo kovo 14 dienos pradeda švęsti 10-ąjį savo gimtadienį!

10 METŲ – 10 DOVANŲ!

Dovanos, kurios laukia KIEKVIENO „Eglės sanatorijos“ Comfort svečio Druskininkuose, apsistojusio kovo 14–balandžio 14 dienomis trims ir daugiau parų su sanatorinio gydymo programomis:

 1. Sveikatos kokteilis
 2. Kava / arbata ir pyragaitis
 3. Dėkliukas procedūrų knygelei
 4. Juodasis šokoladas su rožių žiedlapiais
 5. Priedas į mineralines vonias – japoninio laurenio eterinis aliejus
 6. Priedas į baltąjį purvą – levandų eterinis aliejus
 7. Laikysenos tyrimas
 8. Miško kelias
 9. Apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse (kasdien)
 10. Laimės šulinys (pietų ir vakarienės metu)

ir tai tik linksmybių pradžia

 • Visus, gimusius kovo 14 dieną, kviečiame Comfort gimtadienį švęsti kartu: apsistojus kovo 14–balandžio 14 dienomis vaišinsime vakariene (1 k.): ragausite šviežiai ruoštas midijas, mėgausitės vyno taure. O mažųjų mūsų svečių lauks ypatingas gimtadienio desertas ir pieno kokteilis.
 • Visą mėnesį sanatorijos svečių laukia įvairūs siurprizai, šventiniai renginiai, koncertai, Comfort istorinių nuotraukų paroda, specialios vietos nuotraukoms, kur galėsite įamžinti savo viešnagę „Eglės sanatorijoje“.

Visą mėnesį nuo kovo 14 iki balandžio 14 dienos – kiekviena diena kaip šventė!

 Norėdami atlikti rezervaciją, spauskite čia arba skambinkite +370 313 60220

 

Čia jau dešimtmetį dirbantys Egliečiai dalinasi savo prisiminimais ir sveikinimais, pasiklausykite.

Kitos naujienos

Dovana lojaliems klientams!
Sveikata – vertingiausias mūsų turtas! Iki pat liepos 30 d. turite galimybę pasinaudoti specialiu, tik lojaliems klientams skirtu, pasiūlymu – didesnėmis nuolaidomis ir dovanomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Vasarą pasitinkame su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau